Yanına gidip konuşmaya utanıyorum, ne yapmalıyım?

Ne olur artık yardım edin dicemde siz yardım etseniz ne olur benim psikolojik sorunlarımmı var anlamadım gitti. Ben bir kızdan hoşlandım aynı yerde staj yapıyoruz ve şansa servisten inerken aynı yerde iniyoruz kız arada bana bakıyor hissediyorum ama ben cesaret edemiyorum yanına gidip konuşmaya açıkçası fiziğimden utanıyorum ters tepki verip beni dışlar diye biraz bana destek olsanız benim yerimde benim fizziğimde olsanız ne yaparsınız göğüsüm aşırı kaslı biraz göbeğim var ama belli olmuyor ama kilom iri yapım olduğu için fazla 1.83 boy 86 kilo ne olur bir yardımcı olun artık ya başkasını bulur çıkarsa endişesi duyuyorum kavgacı bir tip değilim ama o birisiyle çıkarsa şayet bulur döverim o çocuğu o derece hoşlanıyorum...

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne çok kızlara açılamayan varmış

0|0
    0|0
  • Bnce fiziğin gayet iyi , benm sevglimde 1.86 80 kilo gayyette zayıf duruyo.

Özgüven problemi yaşama kafana taktıkçaa içinde büyür o sorun uzmanlar diyo mesela aynanın kaşrına geç kendini incele nekadar yakışıklıyım şu fiziğe bak bee de kızlar bana ölsün ölsünn dee rahatlaa şımart kendini :)

Kıza git açıl bence saf saf beklemektense durumu açıklığa kavuşturmak daha iyi olur senin için.

İi şanslar diliyorum sana.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim :) Bana az daha olsa cesaret kattın.

• çok ne demek :) ne mutlu bana ozaman :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...