Napcam kendime engelmi olayım yoksa içimden ne geliyosa onumu yapayım .

eski sevgilimle 3 sene sevgiliydik ama hiçbişey yaşamadık ben izin vermedim hiçbir şekilde neden derseniz ciddi düşünüyordum ve yaşadığımız zaman benden soğur diye düşünüyordum . beni sevdiğine adım kadar eminim askere gitti geldi ozamanda ona bu konuda hiç yardımcı olmadım . aslında bana ters yani istemedimde . neyse sonuç olarak askerden geldi ayrıldık başkasını buldu beni hala seviyor ama kızdan ayrılmıyor. ona alışmaya kendini resmen zorluyor . şimdi sormak istediğim şey okadar zoruma gidiyorki kızla fazla samimi resimler koymalar falan yaşamayan hislerimi anlayamaz. bende şimdi diyorumki son kez konusalım buluşalım biraz yakınlaşıyım istiyorum bu içimden geliyo yapmazsam gözüm açık gidicem o derece :(

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• o kızla yatıcak ondan hevesini alacak sonra el değmemiş birini arayacak sana dönecek sakın arama kalbi penisinde atan adamdan hayır gelmez.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Onun aklında barismis gibi yapıp seninle beraber olduktan sonra ayrılmak bile olabilir seven finsan hiç bir şekilde sevdiğini birakmaz sen iy yapmıssin hanzonun. Teçağkiymis. Senin ki kusura bakm. a. Benim sevgilim uzak dursa ilişki konusunda alnından operim oniun hiç bir şekilde gidip kıskandırmak. İçin başka birisi ile böyle malliklara gerek duymadım. O ayrılmak istese bile ben izin vermem yani

1|0
    0|0
  • kesinlikle öyle birşey yapma seni seven erkek sen yakınlışmıyorsun diye seni kesinlikle bırakmaz sen bakma ona o seni sevse ayrılmazdı

sakın böyle bir hataya düşme eğer yakınlaşırsan onla o senden daha da soğuyacaktır inan bana eğer seviyorsa zaten dayanamayıp gelecektir

sen kendini kıymetli olduğunu ona hissettirmişsin o da bunun farkında ve o bir plan içinde pişman olmanı istiyor ve onun dediklerini yapmanı istiyor ama sen onun dediklerini yaparsan basitleşirsin ve seni önemsememeye başlar ama sen kendi değini korursan ve o yokmuş gibi davranırsan o sana geri dönecektir eğer ki seni seviyorsa tabiikide ,

ama şunu unutma eğer onun dediğini yapıp ta onunla yaklaşırsan onu daha çabuk kaybedersin

2|0
    0|0
    • anladım tamam teşekkür ederim

• Tükürdüğünü yalama.

Neysen o ol sen. Kendinden taviz verme, bu şekilde sürdür. Yaptıkları çok çocukça zaten, bunlara karşın karşısına geçip zayıflını görürse direk odaklanacağı şey bellidir. O yüzden ki bırak olacağına varsın

1|0
    0|0
  • Kardeş sevgilim benden ayrıldı sırf bana inat olsun diye gidip bir çocukla çıktı 2 gün sonra çocuk buna tecavüz etmeye çalışmış ve ben okadar ona anlatmaya çalıştım dinlememişti özür diledim hatta gururumu hiçe sayarak yalvarmıştım affetmemişti bana ağlıya ağlıya geri döndü sen olsan bunlar olmazdı dedi yani bende uzun süredir çıkıyorum hiç bir yakınlaşma olmadı afedersinde köpek gibide seviyorum bu tarz şeylere gerek yok sen konuş yüreğinden anlat bekle sonra geri döner dönmezsede emin ol senden çok daha önce vazgeçmiştir o insan senden .

1|0
    0|0
    • anladım ck teşekkür ederim

• Sacmalamaaaa... Mantikli davraaaaannnn. Kendine geeeellll. Silkelennnn...

1|0
    0|0
  • 1 kerede ekleyip mesaj atın tanışalımmı diye*sürekli ayrılık ayrılık ayrılık bunedir arkadaaş ya

0|1
    0|0
  • yüreğinle yaklaş bedeninle değil...

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yani çocuk sana dönsün diye istemediğin birşeyi yapıp kendini kullandıracaksın! Yapma bunu. Birinin tenine dokunmayı senin sevginden üstün tutmuş bir adam için hiç yapılacak birşey değil. Ayrıca o kıza da ayıp etmiş olursun.

1|1
    0|0
  • sacmalama lutfen ya cok seven adam gıdıp baskasını mı bulur . opmedın dıe ayrılan erkekle parası yok dıe ayrılan kız aynı zıkkımın dıbıdır

2|0
    0|0
  • yapmıcaksın tabi kide agır başlı ol az peşinden koşma

1|0
    0|0
  • sakın ama sakın ona dönme ondan hayır gelmez sana benm başıma geldi bana yalwrdı onun olmam için benm için yalnştı baya yalwrdı ama yapamzdm sen de iyiki yapmamşssn erkek cddi dşnmedgı brneden bunu istemze beklesn o zmn banad a naptı hayır dedgmdn snra 2 ya da 3 hfta sonra başksn ı bldu snra geri döndu ama hayır gelmedi keşke hç affetmesydm çnku huylu huyundan vazgeçmıo öylelerneden hç hayr yk sen onnla irtibatnı tamamn kes takıp etme onu hatta başksnı bul çnku onu en derin öyle uzersn ama aslaa dönmee!

0|0
    0|0
  • Yapma sakın

1|0
    0|0
  • Bırak defolup gitsin yaaa saçmalama

1|0
    0|0
  • :))) vermedın tabı ;)) ya bana da terstı bılıyor musun ama ona karsı tutkum o kadar fazlaydı kı... bıgün ayrılırsak ona dokunmadan ayrılmak ıstememm dedımm..herseyı bende onla yasamak ıstedım ..baskası onun tenıne dokunacagına bende dokunayım ;) ama o ıstedı zaten bneı o duruma getrdı yanı... ben atlamadm... sana gelnce tavz verme cünkü ben kaybettım onu...

1|0
    0|0
Yükleniyor...