Bayanlar Size Soruyorum...!!...?

Şimdi sevgiliniz çevrenizdeki arkadaşlarınızın yüzünüze "keşke senin sevgilim benim olsa" dediği kadar düşünceli aşk dolu romantik birisi.Ama insanın içini kimse bilmez ya biraz cinsel şeylerle dolu bir insan (abaza değilim).Kız arkadaşımı evet çok ama çok seviyorum 2 seneyi dolduracağız ve hiç bir zaman onunla o malum işi yapmaya yeltenmedim ve yüzüne de bu konuda bana defalarca güvenebileceğini söyledim.Ancak ben o noktaya gelmeyeceğimiz için kendisinden en azından öpüşmenin bir adım ötesine gidelim dediğim zaman (dokunmak daha yakından hissetmek) beni reddediyor.Onu geçtim cinsel şeyler konuşalım biraz bugün dediğim zaman ben istemiyorum diyor ve bitiriyor.Bende haliyle dışarıya yöneliyorum...Siz olsanız ne yapardınız ? Buraya kadar da okuduğunuz için çok teşekkürler...

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• Aldatmaya bahane arıyorum demiyor da...

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • ama lütfen :( Ben onu aldatmak istemiyorum şöyle yani onu zorlayamam zorlarsam ayrılabiliriz onun yerine yani kaşar çok kız var çevremde onlardan birisi ile ileriye gitmek kafamda daha mantıklı olur diye düşünüyorum...Yani bu kızlar bu gece şe yapsan yarın gelir dün tadı damağımda kaldı yine yapalım diyecek kızlar oldukları için o yüzden öyle şey ettim...Yoksa ben sevgilimi çok seviyrum ve aldatmayı göz göre göre istemiyorum

• Seviyorum diyor bir de...tam tersi olsaydı sevgilinin başka erkeklerle olmasını kabullenecek miydin?empati uapın biraz zor değil.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• İstemiyorsa zorlamamak laızm. Fakat bunu kaldıramıyorsan dışarı da aramak yerine, kızdan ayrılman gerek.

0|1
    0|0
  • Utanıyordur kız gitme üzerine soğutursun kendinden, bende aynı durumu yaşadım ve ilişkimi bitirme sebebimdi sen de fazla düşme üzerine derim

0|1
    0|0
  • Yani aldatiyorsun bile bile.hayir kocasi olsan anlarimda mecbur değilsin ki o kiza madem boyle davranacaksin...

0|1
    0|0
    • Yaa hayır aldatmak yok hayıır...Sadece mesela yoldan geçen bir kıza eskiden öyle bakardım işte ne güzel saçları güzel derdim...Şimdi..Ulan bu kızı eve atacam var diye başlayan cümleler kurar oldum... :(

• Az biraz daha sonra o da olur.nefsini genisletiyorsun ne de olsa.

• Sapık mıyım yoksa ben o.O

• 2 sene olmus kiz böyle alismis istermi artik, bende istemezdim evlenmeyi bekle artik :)

0|1
    0|0
    • hesapladık en az 5 sene :)

• :)) helal olsun dogru secim

• Teşekkürler :)

• kızlar bundan pek hoşlanmaz ,ona farklı bir gözle baktığını düşünür herzamn çizmeyi aşma fazla ;)

0|1
    0|0
  • kız arkadaşın doğrusunu yapmış

0|1
    0|0
    • Ya bende ona katılıyorum da o an ki ruh halim gelince...Neyse :)

• seviyor olsaydın asla aldatmazdın sana söyleyecek hiç bişey bulamıyorum ama bu yanına kalmaz bir gün öyle bir ödersin ki Allah'Im ben ne yaptım dersin işte bu zamanlar gelsin aklına canın yanarken

• Ya aldatmadım diyorum hala aldattın diyorsun ALDATMADIM beni anlamadın sen.

Erkekler Ne Diyor 2

• 1. Sabret

2. Böyle bir sevgilin oldugu icin sükret.

3. Illaki dayanamiyorum yapmam lazim diyorsan, kizdan dogru dürüst ayril öyle baskalarina yönel bence

1|1
    0|0
  • İlginc bir durum

0|1
    0|0
Yükleniyor...