Hiç mantık adamı olan birine aşık oldunuz mu ? sizi bir gun sevecek diye beklerken terkedildiniz mi ?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ben hayatımda ilk defa böyle bir adama aşık oldum ve büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum . Hani insanlar sever ve ayrılır ama birbirlerini vakti zamanında sevdiklerini bilirler , anılar akıllarına gelir duygulanır ya da aşk acısı çekerler yaa , benim yaşadığım duygunun tarifi yok malesef . Ben aşkla alakası olmayan bir adama aşık olmuştum . Aşkla alakası var mı yok mu emin değilim , ama asla tanımadan güvenmeden sana inanmadan duygularını teslim etmeyen bir adamdı bu . Olgun biriydi 34 yaşındaydı . Ben de 24 yaşındayım . Uzun aylara yıllara dayalı bir ilişki değildi , ama ben ilişkiye başlamadan önce de ona hayranlığım vardı . Kışın tanışmıştık 3 ay sonra ayrıldık . O sadece hoşlanıyordu benden , ama ben ona çok aşıktım . ayrılık sürecinde de aşıktım ve hayrandım ona . Sonra tesadüfen biz yaz başı tekrar bir araya geldik , tekrar sevgili olduk . O sadece benden hoşlanıyordu , benim duygularım ise daha da yoğunlaşmıştı . Dedim yaa o çok mantıkcı biriydi . Beni iyice tanımadan duygularını teslim etmeyeceğini söylemişti . Öyle de yaptı . Ona bana karşı ne hissediyorsun diye sorduğum da , sadece hoşlandığını söylerdi ve bazı duygular için zamanla gelişeceğini söylerdi . Ben de hep bana bir gün aşık olacağı günü bekledim sabırla . ondan ;"seni seviyorum " sözünu duymayı öyle çok hayal ettim ki ... bu iki kelimeyi duymak için hep sabırla ve heyecanla bekledim o günü . Ama duyamadım ... Aramızda geçen bir tartışma sonucu beni terketti . Ağladım yalvardım kabul etmedi . Ben ağladıkça daha da ağır sözler işittim ondan , sana ne verdim de vazgeçemiyorsun benden dedi . duygularımı anlatamadım ona . bana karşı bir şey hissetmiyor musun dediğim de " hayır " dedi . yalvardım terketmemesi için sonra da bana onursuzsun dedi . Çok kötüyüm , beni bir gun seveceğini hayal ederek sabırla ben hep bekledim - sırf o ıkı kelimeyi duymak için bekledim .Ama o beni hiç sevmedi . Çok ağır konuşarak gitti . Büyük hayal kırıklığı yaşıyorum çok kötüyüm . Ne yaparım nasıl atlatabilirim bilmiyorum , ama duygularım oyle karısık ki .. beni hç sevmemiş bir adama aşığım ... bu durumda ne yapılır bilmiyorum :(

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Neden kaybettin biliyor musun :)

-Onursuzsun.

Şu laf aslında içinde tonlarca anlam taşıyor. Sen karşısında o kadar zayıf ve güçsüz göründün ki o yaklaşamadı bile. Bu yaklaşamamak sevmeye delalet değil öyle bir anlam arama. Erkek karşısındakini güçlü görmek ister, kendinden taviz vermesin, duyguları altında ezilmesin ister. Bunları çocukça görür bir nevi.

Ama bu kısmı es geçiyorum.

Ona dair herşeyi sileceksin. Onu odak noktandan çıkaracaksın, hayallerde dahi. Hayalini bile kurmayacaksın, hayalinde yer vermeyeceksin. Herşeyden önce kendini düşüneceksin. Kendi yaşantına bakacaksın, başka şeylerle meşgul olacaksın. Aylar geçecek belki bunları yaparken, bir süre sonra alışacaksın, alıştıkça birşeyler yaşayacaksın, yaşadıkça farketmeden kanından çekildiğini hissedeceksin.

Zaman yani...

2|0
    0|0
    • Beni istemediğini söyleyen adama yalvarmakla onursuzca davrandığımı biliyorum . ama elimden hiçbir şey gelmedi. ona öyle aşıktım ki öyle çaresizdim ki ve ben hep sevecek bir gün diye sabırla beklerken birden terketmesi beni öyle mahfetti ki , o sırada ne onur ne gurur düşünemez hale geldim . Hayatımda ilk defa birinin karşısında bu kadar küçüldüm , ama ben sevdiğim için yaptın , aşık olduğum için önünde eğildim . karşısında seven bir kalp vardı , seven bir kalbe keşke bu kadar ağır konuşmasayd

• kesinlikle ona göre normal bir durum bu . kendinden çok emin ama bir gün kafasına bazı gerçekler dank edecek

• Pek umursama derim, içinden çıkılmaz birisi :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Sabır et sabır dönecektir elbet senin olgunlaşmanı bekliyordur.

0|0
    0|0
    • döneceğini hiç sanmıyorum . beni hiç sevmeyen bir adam neden dönsün ki ...

• Allah korusun o deneyimi hiç yaşamamış gibi varsayıyorum , aklıma geldikçe kötü oluyorum . benim tüm dengemi ve ayarlarımı resmen bozdu .

• Sen tam olgunlaşma arifesindesin yaş olarak bu sürecten sonra dengen kolay kolay bozulmayacak, ayrıca benden tavsiye herkesi bir tutma dönüp baktıgında vaybe neden o kadar takmışım ki diyeceksin.

• Zamanı takip et gerisi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de mantığı önde tutan bir bayanım, yaşım da o kişiyle hemen hemen aynı..güvenmeden, tanımadan asla birine kendimi adamam, bırakmam..zira 2 hafta önce yeterince güven alamadığım birini benzer nedenlerle bıraktım. cakmaüye nickli bey güzel ifade etmiş, katılıyorum ona..yaş ilerledikçe, yaşantılar fazlalaştıkça insanlar daha eleyici ve seçici oluyor. ben karşındakinin senden sadece hoşlandığını düşünüyorum, aşk ve hoşlanmak farklı şeyler..sen yoğun yaşamışsın duygularını ancak onda aynı yoğunluk oluşmamış ki, biz mantığı ön planda olanların güvensizliğe dair ya geçmişte ciddi bir terk edilmişliği, aldatılmışlığı vb vardır ya da sizinle bir gelecek (bir yıl sonrası da olabilir, evlilik de olabilir) göremiyoruzdur. ciddi bir durum bu aslında fakat düşünce ve yaşayış da sağlamlık arıyoruz, kafa karışıklığı istemiyoruz..sana döneceğini sanmıyorum açık olmam gerekirse..

0|1
    0|0
    • ben de sanmıyorum zaten .

• "ama ben sevdiğim için yaptın , aşık olduğum için önünde eğildim . karşısında seven bir kalp vardı , seven bir kalbe keşke bu kadar ağır konuşmasaydı" işte tam da bu yüzden güçlü olmak zorundasın. önünde henüz çok zaman var, o zaman anlayacaksın bunun neden bu kadar önemli olduğunu.. ; )

• Anlıyorum teşekkürler

Yükleniyor...