Bi bak bakalım ben dışardamıyım

4 ay boyunca çıktık onun mesleğinden dolayı ben onu pek ciddiye almadım ki o da haraketleriyle ciddiye almamam gerektiğini ispatlıyordu. Benim ondan önceki ilişkime kafayı taktı habire onu önüme getirip duruyodu her kavgada sonra ayrıldı benden onunla yaşadıklarımdan dolayı bende eyvallah dedim hiçbir şekilde ulaşmadım. O aradı etti facede ilişki durumu bile yaptı ayrıyken neymiş eski sevgileleri rahat bırakmıyomuş ondan yapmış bende yemedim tabi. Hiç sesimi çıkarmadım mutluluklar dedm geçtim. Bana benimle ciddi düşünmeyeceğni yanında olsamda benden bişey bekleme dediği halde sürekli arıyodu sevgilisi gibi davrancak ama ondan bişey istemiycem o kadar gurursuz bir insan değilim. Aramalarını açmadım rahatsız mı ediyorum dedi evet dedim yazma arama sorma dedim . tamam siliyorum numaranı dedi ama silmemiş mesaj atıp durdu yine cevap vermedim. Bu sefer çevremdeki kız arkadaşlarıma mesaj atmaya başladı ben sessiz kaldıkça etrafımdaki kızlara yazıyo. Bende ölümüne suskunluğa büründüm ağzımı bıçak açmıyo sanki hiç olmamış gibi davranıyorum kenid bırakıp gitti nie benim arkadaşlarıma yazıp duruyo amacı ne olabilir?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi yapmışsın, tavır önemli, bir kadın da erkek de sağlam durmalı hayata karşı..senin sessiz kalmanı ve eyvallah dememeni kendine yedirememiş anlaşılan ki sürekli dönüp dolaşıp aynı yere geliyor..bu şekilde devam etmeni salık veririm tabii umutlanmadan..

0|0
    0|0
    • ben sesiz kaldıkça deliriyor ama kendi doğruları uğruna beni bıraktı benimde kendime doğrularım var ölüyorum bitiyorum diye peşinden dolanamam duygularım yoğun olsa bile kendimi kullandıramam. Hele ki bana senin yanında olsamda benden bişey bekleme ciddi düşünmem diyen bir adamı hayatımda tutamam benimde kendime saygım var lakin ben sessiz kaldıkça saçmalıyor ya benim anlamadığım şey şu numarasını sildim dediği kıza neden mesaj atıyo ki kız benim yakın arkadaşım üstelik

• teşekkür ederim ama şu kalp acısı geçmiyo :(

• Rica ederim..geçecek göreceksin..zaman tanı kendine..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

• Amacsiz biri o

0|0
    0|0
  • şu eskı sevgılıye neden takıyorlar anlamıyorum. benim ilişkimde o yuzden bıttı. saydı sövdu sonrada peşimde dolanıp durdu amacları yok onların bosver..

0|0
    0|0
    • boşveriyorum tam unutuyorum kendini hatırlatıyo deli olcam

• valla aynı he. tam unutuyorum mesaj atıyor. cevap yazmayınca caldırıyor durmuyor. sonra gene ortadan kayboluyo bikaç gun sonra gene ortaya cıkıyor sıkıldım bende artık

Yükleniyor...