Kapat

İstediğim erkeği istediğim zaman elde edebiliyorum

İstediğim erkeği istediğim zaman elde edebiliyorum

Neden bir erkeği elde etmek zor değil?

Erkekler neden kendini ağırdan satamaz?

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü 250 gr sende iyisi kötüsü olmaz hesabı vardır veya adam boştadır,bekardır vede güzel bir kızsındır kendfini erkeklerin yerine koymayı dene

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• zannımca alımlı bir hanımefendisiniz, ve gene zannımca elde ettiğiniz vatandaşlar sizinle birşey yaşamak istedikleri için ( yaşadılar demiyorm ) kısacası penisman oldukları için diye düşünüyorum. aslında öyle değildir...

0|0
    0|0
  • Sen Sadece elde Edebildeklerini Görüyorsun. Elde Edemeyeceklerinle Zaten Bi alakan Olmaz Zaten.

Sana Çok net Bi Cevap,

Beni elde Edebileceğine İnanmıyorum.

0|0
    0|0
  • ıstedıgın erkegı elde edebılseydın yenısının pesınde koşmazdın,sen,ıstedıgını aldıgını sanırken verdıklerını dusun bence!

0|0
    0|0
  • Sen istediğin zaman erkek seni elde eldebilir sen onu elde edemezsin. Sen ancak onun s.k.n. elde edersin

1|0
    0|0
  • sonra ne oluyo peki istediklerini veriyon sonra gidiyolar mı

1|0
    0|0
  • Atalar erkek peşinden koşsun kararı almışlar heralde. Halbuse o kadar atraksiyonu biz yapıyoruz yine biz koşuyoruz. Saçmalık.

0|0
    0|0
  • ucuz malın alıcısı çoktur hafız

0|2
    0|0
  • cinsel açlığın afrikasında yaşadığımız için

0|1
    0|0
  • benide elde et hadi

0|0
    0|0
  • Denk gelmemişsin.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin koruması gereken bir şeyi yok.

0|1
    1|0
  • aferim yavru izci sana.

0|0
    0|0
  • Serpil sen misin?

0|0
    0|0
  • canim erkekler derken genellme yapmayalim senin bahsettigin tipler sadece tek dudundukleri kiz oldugu icin oylelerine cok aciyorum evet dedigin gibi senin gozundede acinacak hale geliyorlar ama ben boylelerine ne erkek nede adam diyorum...

0|0
    0|0
  • amaçları seni kullanmak olduğu için işlerine geliyo canım, bence

0|0
    0|0
  • erkekğe alacağını verdikten sonra da tut elinde bakalım

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bak canım hiç bir erkek becerecegi kadına Hayır demez bunu unutma eğer erkek düşünüp karar verip sonra sana yaklaşıyorsa seviyordur senin cilvelerinle sana yaklaşıyorsa sevdiği için değil seni becermek için geliyordur ki sen elde ettiğini düşünürken tam da tersi oluyor o seni elde edip ondan sonra da bırakıyor bir de bu tarafından bak istersen olaya :)) bir s*ken olmak var bir de s*kilen :))

1|2
    0|0
  • çok basit aslında. türkiye'de kadınlar kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyor ve çok koşturuyorlar erkeği. e doğal olarak erkek de zaten az olan şansını önüne gelen ilk fırsatta değerlendirmek istiyor. sonuçta yurtdışında 14-15 yaşında cinsellik yaşayan erkekler var ve adamlar her kıza atlamıyorlar büyüdüklerinde. türkiye'de ise adam 19-20 yaşında hala bir elini tutmamış olabiliyor çünkü kızlar tutturmuyor...

0|0
    0|0
  • Bende elde edebilirim. ama kaşar değilim

0|2
    0|1
  • 250 gram üstünlüğü senden değil

0|1
    0|0
  • buda iyi olmuş hani:):)

0|0
    0|1
  • sen nasıl erkekleri elde ediyon çok merak ediyom