Yolda yürürken kesişmek

yolda yürürken bir kızla baya bir bakışıyorsunuz. ama gidip kızla konuşmaya cesaret edemiyorsunuz. tepkisi ne olur diye ! nasıl yaklaşmalıyım diye merak ediyorm

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• ilk önce bir bahaneyle konuşmayı denesen mesela falanca yeri arıyorum yardımcı olur musunuz gibi? ondan sonra muhabbet açmaya çalış ve tanış bence :))

0|0
    0|0
    • ya işin kötüsü bende muhabbet yok sıfırım nasıl muhabbet açabilirim ?

• bu soruyu soruyosan vardır illaki bir şeyler :)

• yani ama dediğim gibi ben nette biraz daha cesaretliyim belki yüz yüze olsak böyle konuşamam

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bana da böyle bı çocuk her gun bakıyodu karsılasıyoduk hep aynı saatte aynı yerden gecıyoduk. 1 ay sonra gelıp merhaba dedı buyrun dedım tanısıyo muyuz dedı hayır dedım oz aman tanışmalıyız dedı elını uzattı ben uzatmadım. numarasımı ıstedı vermedim o verdı atarsın kararın degısrse dıye terslemedim. saygısızlık etmedı ve cesaret etttı. benden 5 6 yas buyuk bırıydı. yıne goruyorum guluyorum sadece :)

0|0
    0|0
    • biraz kötü girmiş konuya. peki neden hala gördüğünde gülüyorsun

• teşekkür. ama şu an için öyle birisi kalmadı ne zamandır göremiyorm. zaten ben bu soruyu hep aklıma takıldığı için sormuştum

• anladım.. bol sans :)

• kızlar aslında ikiye ayrılır canayakın olanlar ve olmayanlar karsındaki kişi seni içten olarak kesiyorsa git konus göz kırp eğer tepki verirse merhaba diyip tanıs ama eğer tepki vermiyosa yolunda yürümeye devam et :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Her zaman söylüyorum. Dışarıda rastgele bir kıza açılabilmen için çok albenili bir fiziğin olması gerekli..

0|0
    0|0
  • git konuş .. kabul ederse senindir etmezse yine senin kolundan tut gotur;-);-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...