Seviyorum ama o neden sevmiyor neden kabul etmiyor?

Aynı iş yerinde benden 6 yaş büyük bir bayan... Seviyorum diyorum. Açılıyorum her şeyi söylüyorum. Mantığım almıyor diyor. ama kimseye de söylemiyor. ailesinin durumunu sebep gösteriyor. daha olgun biri gerek bana diyor. seni üzmek istemiyorum diyor. neden sevmiyor neden kabul etmiyor? hadi ciddi olmasam amenna gayette ciddiyim. kendisinden uzaklaştırmaya da çalışmıyor. kızıp bağırıp çağırmıyor da. ya da iş yerinde gidip amire ona buna da şikayet etmiyor.
Güncellemeler:
ya söylesem tamam beni kabul etmedi ama neden arkadaş kalıyor ve hep bana benim yanıma gelip şu şöyle yaptı bu böyle yaptı hafta sonu şöyle yaptık gibi durumunu yaşadıklarını anlatıyor ya da başkasına gülerken gelip neden bana ya işte baksana şuna şöyle olup benide güldürmeye çalışıyor. hatta ben bu aralar onu görmek bile istemiyorum çünkü seviyorum seviyorsam birşeyler yaşamak istiyorum o istemeyincede acı çekmek istemiyorum bile bile

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Sence nedeni çok açık değil mi?

Sen onu taşıyabilecek olgunlukta değilsin. Birisine şikayet ederek sana bunun olmayacağını gösteremez ki. Bunu senin idrak etmen gerekiyor. Olgun birini sevebilirsin, seni yönlendirebilecek biri olsun istersin ama karşı tarafta bbazen bunları isteyebiliyor. Böyle bir durumda da kendilerinden küçüğü istemezler haklı olarak.

"Yaşla ilgisi yok, yaşanılandır insanı olgun kılan" diyebilirsin. Bu mantıkta doğru ancak ortak paydada buluşturmaz sizi. Yetersiz...

0|1
    1|0
    • Olgun olabilmem için benim yaşımın 40 olması ya da şuana dek hep darbeler yemiş olmam lazım. ağırbaşlı oturup kalkma tarzımı mı beğenmiyor. hadi ailesinin başım üstünde yeri var. anlayamıyorum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 yaş kçk olduğn içindr yni bn olsam bnde kabul etmem bnde şikayet etmem snrımı aşmadığı sürece.

0|0
    0|0
    • peki hiçmi dönmez yolundan... bir kitap lazım bana

• ablanız neden sürekli birşeyler istiyor.dünya etrafında dönüyor ya da en azından ben onun etrafında dört dönüyorum. bu yetmiyormuki...

• yaş farkı mühim

• 2 nedenı olabılır bunun.ya sen ona çocuk gelıyosundur kendınden buyuk bırını ıstıyodur.yada senın 6yaş kuçuk olman onda bı korku yaratıyodur.ya ılerde problem olursa.ya ılerde kendınden kuçuk kızlara ılgı duymaya başlarsa.ve çevrem ne der olayı tabı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...