5 ay oldu ayrılalı dönme olasılığı var mı?

Bir kaç dkkanızı rica etsem kızlar tehtıd edıldım.....

ilk başta üniversiteye geldiği zaman kızı tehtid edililiyordu.ben arkadaşın sayesiinde tanışıp kıza yardım ettim.yani tehtid edenleri bnde edip kızdn uzaklaştırdım.bir kaç hafta sonrada çıkmaya başladık.kız çok saf diye sürekli kural koyuyordum.ben onun iyiliği için yapıyordum.en son geldi bana kurallarından çok sıkıldım olmuyor sen düzelmezsin dedi ve bitirdi.bende peşinden kostüm bir ay .en son yurdunun önüne geldim tehtid ettirdi kuzenine korktuğu için.bende ondan sonra hiç mesaj atmadım.face mi sildim.ama kendi face açtı intikam alır gibi fotoğraf atıp durdu.oda sildi sonra faceyi.5 ay oldu ayrılalı dönme olasılığı var mı=?.çünkü ben hala seviyorum...

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• arkadas nasil bir sacma sapanlikdir bu... sklmis seninle cikmis, sklmis seni birakmis, sklinca baskasi olur.. gercek sevgi olmamis kiz acisindan sana karsi. tahminim budur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen harekete geçmeden dönmez. O senin kurallarından sıkılmamış o bir bahane sonuçta sen onu kötü bir durumdan kurtarmışsın senin iyi niyetini anlamalıydı. Yine peşinden koşarsan belki, yoksa kendi geleceğini pek sanmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• amaç ney :P geri dönse ne olur sanki yine aynı şeyler olur gel sana bir karı bulak

0|0
    0|0
Yükleniyor...