Biz türk erkeklerimi kızların g.tunu çok kaldırdık yoksa onlar hep mi böyle

Hangi türk kızana baksan havalı artist sanki dersin manken sorsan hepsi günde 10 kişiyi köle yapmış ben almanyada yaşıyorum ama yabancı kızlar daha mülayim

0|0
84

En İyi Erkek Görüşü

• Ffff zikimin havası ya boşver böyle soru bile sorma onada götleri kalkar şimdi :))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• evet siz erkeklerin suçu... medeni bir insan sanıp biraz konuşana hemen bu kız yollu diyorsunuz... açık giyinen o.pu, makyaj yapan kaşar, sizin istediğinizi yapmayan Kezban... sizin kardeşleriniz kimseyle arkadaş olmasın, selamlaşmasın, konuşmasın, açık giyinmesin, kimseye ilgi göstermesin ama diğer tüm kızlar bunu yapsın istiyorsunuz... ama unuttuğunuz bir şey var; her kız birinin kızı ya da kardeşi... her kız bu baskılarla yetiştiği için de sonuç bu oluyor...

1|0
    0|2
    • Tebrikler gerçekten çok güzel anlattın

• Hic bir kiza senin dediklerini demedim geçen memlekette biyerde oturuxoz bir ses duydum ne bakiyon be kafamı kaldırdım başkasına demiş dir dedim sonra sana diyom salak dedi dedim git işine sana bakacak kadar zevksizmuyim dedim sapık dedi gitti bu bir 2. Si de yollu yolsuz herkeste bir hava anlamadım gitti herkes kendini angelina saniyo mk

• genel konuşuyoruz burda soran arkadaşım sen niye üstüne alıyorsun ki...

• Türk kızlarından yüz bulamayınca Alman ve Rus kızlarına sarıyorsunuz zaten. Devam aynen :D

2|2
    0|2
    • Walla şimdiye kadar 2 türk kızıyla çıktın ve onlar beni buldu ikisinden de ben ayrıldım zaten bidahada türk kızlarıyla çıkmam tiplerine ediyim hepsi selüt lu yağlı benim çıktım alman kızlarının yanına bile yaklasamazlar güzellik konusunda bu arada bizim dernekten bir kız benle takılmak istedi tersledim :) hahaha türk kızlarına bakacak kadar zevksiz deyilim artık yüz bulamama gibi derdim yok şükür

• Ulan mal sen kimsin sen geldin geldin gibide sıktir ol git

• Bana bak o.rospu çocuğu 2 dakika bilgisayarın başından ayrıldık diye fırsat kollama, senin ananı... anladın demi? İ.bne.

• Türk kızlarına kendisini ağırdan alması, namuslu olması, yüz vermemesi öğretiliyor anneleri hatta teyzesi, tüm sülalesi tarafından. Baskı olmasa rahat yetiştirilse her kız sevmek, sevilmek ister. Bu ego yarışlarına girilmesinin sebebide bence "bazı" erkekler.. Her kıza yazılan, nefes alsın yeter diye düşünen erkekler var.Sevmek ne bilmeyen.. Onlardan birisine denk gelmiş olabilirim diye düşünüyordur belki bilemezsin..

0|0
    0|1
  • o hatunundan hatununa değişir.erkeklerden sıfr fiziği güzel yüzü güzel diye çok ilgi gören ve kendini angelina jolie zanneden kız kategorisi diye bir grup açmalı onlara :d

0|1
    0|0
  • Cevaplara yazdığın o yorumları okuyana kadar haklı bulmuştum seni ama sana ne yaptılarsa haketmişsin . Belki o kızlar havalı ama senin o yorumlarına bakılıp söylenecek tek kelime var onada terbiyem müsade etmiyor .

Ben tam Türk olmadığım halde nerede Türklere laf söylense savunurum sen 1-2 Alman kızıyla çıkmışsın diye toton kalkmış . Bir kere dünyanın hiçbir yerinde geçmez Alman kızının adı .

Seni kıyaslıyalım mesela İtalyan ve İspanyol erkekler onların yanında nesin ki sen ?

Birilerini yargılamadan önce kendine bakmanı tavsiye ederim yoksa senin için söylenecek tek kelime vardır onu da yukarda belirttim zaten .

0|0
    0|0
    • Valla bisuru mulleten kızla çıktım 2 alman deyil ben türk erkegiyim sert hahaha ıtalyanlar gibi yumuşak deyliz ispanyollara gelince bizden bir farklari yok

• Konuşmalarından ne olduğun anlaşıyor zaten biraz insan olsan karşındaki insana hakaret etmeden tartışmayı bilirsin . Senin italyan arkadaşından zaten ne bekliyoruz ki bulmuşsun bir tane kendin gibi İtyan konuşuyorsun . Ben kendim yarı İtalyanım orada büyüdüm benden daha iyi bilme gibi bir ihtimalin var mıacaba ?

• Valla benim bildiğim italyanlar rus hastası olur bizim bura mk birleşmiş milletler gibi berlin ben ıtalyan erkeklerini senin dediğin gibi gormedim hea ben böyle konuşuyon kim saba diyo gel benle tartis italyanmis hic gitmesek hic tanimasak diyecem ıtalyanlar öyle

• Kardeşim benim ne zararım oldu da şimdi böyle bir genelleme yaptın?

0|0
    0|0
    • Estafurullah :) saygilar

• Kardeşim o değil de yukarıdaki yorumuna bakınca o kızlar sana ne yapsa yeridir dedim. Bir insan kendi milletini bu derece yermez, yermemeli.

• E oyleler napiyim bana bişey yaptıkları yokta bazen durduk yerde cok malca şeylerde yqpilmazki

• hayır doğuştan bir kalkış söz konusu...:)

0|0
    0|0
  • aslında kızlara uygulanan geleneksel yapının suçu bu sadece. sevseniz de belli etmeyin, ağır başlı olun, yolda ciddi yürüyün, teklif edeni kabul etmeyin, ağırdan satın vs vs

kızların içinde de beğenilme övgü görme, takdir edilme arzusu var. ama öğretilen neyse o da bilinç altında saklı duruyor ve çoğu kendi bedeni ve duygularıyla çelişki içinde yaşıyor.

bakma sen onların süslenip püslenip artist gibi gezdiğine. ruhunu aralasan ne travmalar var bir çoğunda...

yabancı kızlar daha baskısız daha demokrat bir ortamda yetiştiklerinden kimsenin peşlerinden koşmasının gerektiğini düşünmüyor

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• türk erkekleri yüzünden değil, içimizdeki bazı karektersiz ezik yalaka türk erkekleri yüzünden böyleler.

0|2
    0|0
  • Kafamda dolunay yine sonbaharda korku var ben

Gözünden akan film gibiyim, konusu tam dram

Kendini sanma bişey adımdı götünü kaldıran

Gene yalanlara başla sanki sen değilsin kandıran

0|0
    0|0
    • :) benim olduğum yerde pek tür kızı yok şimdiye kadar sırf 2 türk kızla çıktım zaten hic peşlerinden koşmasım diyerleri bizden deyildi sadece memlekete geldiğimde gözlemlediğim durum bu

• Dimi :)

• öyle kardeşim çoğu böyle ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...