Sevgilim honda s2000 almak istiyomus kendine ne yapıcam?

benım deli sevgılım gıtcekmıs kendıne honda s2000 alcakmıs salak olcek gıtcek bu ıstanbulda izin vermıyorum ama en buyuk hayali bana yalvarıp duruyo ne yapıcam ya kızlar siz olsanız napardınız beyler sızın sevgılınız ızın vermese ne tepkı verırdınız ? link
Güncellemeler:
ya siz honda s2000 dedıgıme bakmayın herhangı bı surat arabasıda olabılır bu herturlusune karsıyım :)ona gore cevap verın

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak alsın, ölünce başkasını bulursun :D :D :D

Şaka şaka, eğer çok istiyorsa, almak için elinden geleni yapacaktır, bence tatlılıkla vaz geçirmeye çalış onu.

0|1
    0|0
    • teşekkürr ederım :)) işte devam denemeye cokta baskı yapmak istemiroum tabii

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• bu varken link

1|1
    1|0
  • sanırım sevgilim istemese de alırdım almak istediğimi...

tersi durumu düşünüyorum, sürat manyağı sevgilim ısrarıma rağman gidip öyle bir araba alsa arabasına hiç binmeyebilirdim.

demek ki neymiş, zevkler biraz uyuşacakmış :O

0|0
    0|0
  • Honda s200 bu honda 1000 rr degıl 4 teker yanı ölmez merak etme :)

0|0
    1|0
  • altında s2000 olan apaçilerin ben ta yedi ceddinin elinden öpim , hayatımda tofaştan sonra en nefret ettiğim arabadır serseri gibi dolaşır anca çok önemli bir makinaymış gibi şu kadarık hatrım varsa karşı çık :D

0|0
    1|0
  • Bende hız düşkünüyüm seneye Honda mugen alıcam vtec 100den sonra turbo sevgilim destek çıkıyor bana bence sende destek çık hoşuna gider . NOT : Sevgilimde hız düşkünüdür :D

0|0
    0|0
  • güvenlik testlerine göre ucuz arabalar (senin yavaş gittiği için güvenli sandıkların) daha büyük risk içerirler.

1|0
    1|0
    • güvenlik testinin ne anlama geldiğini bile bilmeyen biri eksilemiş

• Bence izinver alsın ya racing alsa idi 1000 lik bir honda o hastalık olsa idi napardın))

0|0
    0|0
    • vardı zaten neysekı ondan vazgecirdim ama bu seferde bu lanet seye sardı ıste

• Oğ ondan vazgecemez haberin olsun binmeden duramaz

• emin ol seni dinlemez! s2000 hastalıktır!

0|0
    1|0
    • ya onu dusundugumden sadece baska arabamı yok orda burda yanlıycak artıstlıkten gotu bası dagıtcak bılıorum ben malımı :)

• aynen atın ölümü arpadan olsun

• en azından senden kurtulur

0|1
    1|0
  • Mazda rx8 öner bence. S2000'den daha keyiflidir.

0|0
    1|0
  • anlamadım s2000 alan ölüyormuymuş ?

0|0
    1|0
  • Benimki bugattiye bişey demiyor :D

0|0
    0|0
  • S2K ile neden olsun ki? Ayrica Honda S2K'in kasasini yaklasik 150 senedir falan degistirmiyor. Gidip 1897 model S2K alsa da 2005 diyebilir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne var super bir tercih benim askiminkide s2000 makassiz yol gitmioz yavrum benimmm

0|0
    1|0
    • iyi yapıosun canım hzlı yasa genc ol mısalı :)ama ben askımı rıske bile atmak ıstemıorum

Yükleniyor...