Korkuyoruuuum yaaa ne olabilir nedenii??

Kasıklarımda anlamadığım bir agrı basladı

Netten arastırdım.gebelik falan diyor ama ben iliski yasamadmki. Korkuyorum.iliski yasamadan hamile kalinir mi?

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinanda iltihap olabilir. Şu an eğer regl günündeysen o yüzden olabilir. Bir şeyden dolayıda olabilir ama onu buraya yazamam. Hiç korkma rahat ol kendini sıkıntıya sokma. Bir jinekolojiye git. Kafanı takma önemli bişeyin yoktur umarım geçmiş olsun bu arada.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• İnsanda hermafrodit üreme şekli yok bildiğim kadarıyla bilimde çığır açabilirsin :D Geçmiş olsun bir şeyin yoktur çok kafana takıyorsun turp gibisin. :)

0|0
    0|0
  • Üşütme olabilir iltihap v.s varsa ağrı yapar başka bir yerinde rahatsızlık olup ağrısı oraya vuruyor da olabilir ya da bu aralar biraz azgınsındır bununda olma ihtimali var

0|0
    0|0
    • Ikigundr balkonda sabahladim pc basinda.

• Sebebi belli işte üşütmüşsün ayaklarını sıcak tut bol bol vitamin al yemeğini düzgün ye ve güzelce dinlen bir kaç güne bir şeyin kalmaz ama ağrı geçmezse doktora gitmeyi ihmal etme geçmiş olsun vezneye 10 tl muayene ücretini bırakırsınız :)

• bir erkekle konuştuysan hamile kalmış olabilirsin, sanal çocuğunuz olacak

0|1
    0|0
  • Kasık ağrısından hamileliğe gelinir mi? Tebrikler.

0|0
    0|0
  • cinlerle ilişkin var mıvarsa olabilir ;)

0|0
    0|1
  • 6 aylık hamılesın yagmurlu bir gundu

0|0
    0|0
  • meryem ana 2.

0|1
    0|0
  • yapma ablacım ya :) yorulmussundur olabilir

0|0
    0|0
  • ya saçma sapan konuşmayın üşüttüysen ondan yapar..çok wc gidiyorsun dur kesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ciddi misin yoksa çocuk musun?yaşın kaç yavrum?

bak 18 den büyüksen takıntı olabilir bu,cinsel takıntı?OKB falan belki

0|0
    0|0
    • Buyugum. Ya merak iste.

• saçma bir merak,ne diycem.lavaboda falan korkuyo musun çamaşırım kirlenir diyE?

• kesinlikle hamilesinnn ama çocuğu sana leylekler bırakıcakk :)

0|0
    0|0
  • bu soruyu umarım dalga geçmek için soruyorsundur hhahahaa

0|0
    0|0
  • Allah akıl versin .

0|0
    0|0
  • Yok seninki azınginlik.

0|0
    0|0
  • ya sçmlama allah aşkına yaaa . ilşki yaşamdysan nie krkuosn daha..regl süreciyle alakalı bir durum

0|0
    0|0
    • Yasamadim evette iste.sevglmle temas filan oldu icime suphe dustu benmde.olmaz demi birsey.

• yok canım olmaz

• Ne biliyim nette ole seyler okuyunca ya olduysa falan dedim korktm teşekkür esrm

Yükleniyor...