Kızlar bir erkekte ses tonuna dikkat edermisiniz ?

veya bir aradığınız erkeğin ses tonunun nasıl olmasını isterdiniz bu sizin için çok önemlimi gerçekten ?

0|0
101

En İyi Kız Görüşü

• Buğulu ses tonu.. Önemli.

Bazı erkeklerin de sesi çirkin ama sevişmeye warm-up kala bi' seksimsi geliyor. Güzel.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• bir insanın nasıl söylediğinden çok ne söylediği daha önemlidir... tabi sesi kulak tırmalayacak kadar çok cırtlak ve itici değilse...

0|0
    0|0
    • ama ıkılı ılıskılerde ne soyledıgınden cok nasıl soyledıgın daha onemlıdır unutma !

• yok... o vücut dili kitapları yazıp satanların uydurması çıktı... o yüzdelik oranlar onların verdiklerinin tam tersiymiş...

• Cevaplayan arkadaş doğru söylüyor. Çünkü kız tavlarken, bir erkeğin başarılı olduğu bir taktiği, başka erkek yapar ve başarısız olur. Neden ? Çünkü nasıl söylediği önemli. Aynı enerjiyi veremediğinden.

• Çok çok önemli diyemem çünkü ses tonu değişmiyor ne yazıkki ama konuşma tarzı ses tonunu etkiler

0|0
    0|0
    • ya benım sormak ıstedıgım şu esasında benim yaşım 19 ve sesim kalın acaba iticimi geliyor diye düşünmeye baslamıstımda cunkü bir arkadasımla telefonda konusunca sesımın 30 40 yasındakı adam gibi geldiğini söylüyor

• Teşekkürler cevabın için

• Rica ederm

• ses tonuu onemlı cırtlayan cocuksu sesden hoslanmam

0|0
    0|0
  • Ses tonu Okadar'da önemli değil tabii bana göre seviyorsan ses tonunun Önemi yok :) kendi görüşüm ''

0|0
    0|0
    • benım yaşım 19 sormak istediğim esasında şuydu sesım yaşıma göre haddinden fazla kalın acaba iticimi geliyor diye düşünmeye başlamıstım arkadaşlarla telefonda görüştümü atarlı ve dövecek gibi konustugumu söylüyorlar ama öyle birşey düşünmüyorum bıle yani bilmıyorum yüz yüzede öyle diyorlar

• Ya takma bence boşver seni beğenen böyle beğensin :))

• Ederim tabi bazıları gerçekten etkiler.

0|0
    0|0
  • sesi önemli değil ne söylediği önemli benim için

0|0
    0|0
  • evet ederim çok önemli değil ama.

0|0
    0|0
  • Ederiz

0|0
    0|0
  • sevgilim ciyak ciyak konuşan biri olsun istemem açıkçası. benim sesim de çok ince değil o yüzden.

0|0
    0|0
    • Peki sevgillinin ses tonu kalın olsaydı ve sert cıksaydı ne düşünürdün ? hani itici gelirmiydi

• yok ya sanmıyorum. genelde erkek sesleri kalın olur zaten. ama fiziğiyle uyumlu olursa tabi ki daha iyidir. incecik bir erkeğe bas ses yakışmayabilir

• hem zaten sevgilin seni seviyorsa sesinle beraber sevmiştir başından.. değişmez bir şey yani kabul etmek zorunda :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Ses tonu kızlar için inanılmaz önemlidir.

Aylardır yırtınıyorum burda kızları etkilemek için iyi bir çene diyoruz.

Çenenin içini açarsak iyi bir ses tonu

İyi bir hitap şekli, İyi kelimeleri seçmek, bazen piç konuşmak, bunlar çok önemli

hatta yakışıklılıktan daha önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...