Bir sevdiceğim olsun istiyorum; âşık olmak istiyorum ama ne yapıp ettiysem de olmuyor arkadaş!

Sadece istemek ya da sadece aramak yetmez; bazen ikisi bir arada olsa bile beklenen bulunamayabilir ama bizimki öyle değil ki arkadaş! Yahu; hadis-i şerifte bile şöyle buyruluyor: ''Bir erkeğe, Allah'a imanından sonra en büyük yardım karısından gelir.'' Dinimizin kadına ve evliliğe verdiği değer ne kadar büyük, görüyor musunuz? Amma 23 yaşına girecek olmama rağmen bugüne kadar hiç sevgilim olmamış, tertemiz ve tek bir kadına aşık olmak, tek bir kadına eş olmak istediğim için. Çünkü ben, öyle her gün (afedersiniz ama) iç çamaşırı değiştirir gibi sevgili değiştirecek olursam; önce Allah (c.c.)'a, sonra kendime, sonra da ileride hayatımın aşkı, gönlümün mürşidi olacak o mübarek insana ihanet etmiş olurum. Ama dedim ya; o gönlümün mürşidini bulamıyorum bir türlü. Onu bulup bir an evvel aşık olmak istiyorum. Ama aksi ya; aşık olacak birini bile bulamıyorum. Ben nasıl aşık olacağım arkadaşlar; ne yapabilirim, Allah rızası için bir akıl fikir verin yaa :(

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• ararsan bulamazsın oluruna bırak kızlardan uzaklaş demiyorum ama her konuştuğunada ben buna aşık olucam diye düşünme gelir kendisi bulur seni nasip bu işler

0|0
    0|0
Yükleniyor...