Eşim boşanmak istiyor.

Yahu anlamadım.Çok garip şekilde geçen hafta evi ve arabayı 2 haftalık eşimin üstüne yaptıktan sonra bugün boşanmak istediğini söyledi nedenini sorduğumda ilgilenemediğimi belirtti.Sabah 7 akşam 9 a kadar çalışıyorum tabi o da haklı ilgilenemiyorum ama bu boşanmak için bu kadar problem birşey mi sevgi gerçekten bitmiş bu dünyada arkadaşlarım seni malların için kullandılar diyor inanmak istemiyorum olamaz olamaz kesinlikle olamaz

0|0
99

En İyi Kız Görüşü

• Malını ele geçirmiş senden kurtulmaya çalışıyo işte

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• aptallığına doyma kardeşim.neden onun üstüne yapıyorsun daha yeni evlisin.sevmiyo seni işte..hemen eve ve arabaya tedbir koydur satamasın.yarısını alır ama

0|0
    0|0
  • Arkadaşların ne yazık ki haklı.. ama kesinlikle onun olmaz ev ve araba onlar eskidenmiş mahkeme sana geri verir..

0|0
    0|0
  • evlednikten sonra eşinin üstüne bütün mal varlığınıda yapsan o mallar senin önceki menkullerin olduğu için hiç bir şey alamaz

0|0
    0|0
  • arkadaşlarin hakli büyük ihtimal alacağini aldi bahane yapiyor tabi

0|0
    0|0
  • Ciddi misin ya?

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla artık mallar kimin üstüne olursa olsun boşanırken yarıya bölünüyor

0|0
    0|0
  • arkadaslarin hakli kardesim kusura bakma ama gercekleri söylüyolar birde daha 2 haftalik evlisiniz ya hemen ne cabuk ilgisizlikten bosanmaya kalkiyor türkiyenin anunlarini bilmiyorum ama belki mallarini kurtarabilirsin Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • bi dkka eşin durup duruken mallari benm üzerimemi yap dedi nasıl gelşti

0|0
    0|0
    • Evet romantik olmadığımı belirtip duruyordu kavga çıkardı bende böyle romantik olmak istemiştim.

• ayyy çok şirinsin yaa. bnde zorla kadın istedi sanmıştm

Erkekler Ne Diyor 9

• Mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi. Sıkma tatlı canını kardeşim. Böyle biriyle ömrünü paylaşmaktansa bütün mal varlığını kaybetmen daha hayırlı.

0|0
    0|0
  • üstüne yapmasanda zaten boşandıgında yarısını alacaktı bunu bilmiyor demek ,şimdi boşanırsa gene yarısını alabilir ama gerçekten mallar için evlilik yaptıysa ve sen malları üstüne geçirdikten kısa bir süre sonra boşanma kararı alırsa sende bunu mahkemede ispatlarsan sanırım hakim lehine bir karar verebilir çünkü kadın kötü niyetli davranmış oluyor

0|0
    0|0
  • evet kardeşim durum aynen böyle seven insan vazgeçmez ilgilenmiyorsun demek bahanedir evet belki senin le malın için evlendi belki bunu ben bilemem ve senden boşanırsa zaten senden nafaka falan alacaktır...eğer nafaka almaması için bir sözleşme falan varsa veya ona benzer bir durum varsa onu ona anlat mesela deki şöyle olursa nafaka alamıyormuşsun hadi gel senle gidelim boşanalım ve nafakadan vazgeç de bakalım ne diyecek tabikide hayır ben nafaka alırım diyecek

0|0
    0|0
  • gelde güven :( aranızdaki sevgi hususunda yorum yapamayacağım; tamam boşanalım deyin, ama önce notere ve tapuya gidip evi ve arabayı tekrar üstünüze alın, vermem derse boşanmayın zaten, birde boşanma sebebini beğenmediyseniz bu mülkleri onun üstüne yaptıktan sonra çok geçmeden mahkemeye dilekçe vermesini sağlayın ki, mahkemede mal mülk üstüne geçtikten sonra davacının boşanma davası açtığı izlenimi oluşsun...

0|0
    0|0
  • para yönün kötü olsun ama eşine gereken ilgi, alaka, güzel anlar, romantiklik yapamıyorsan evlilikte sonu böyle oluyor, onun için başta eşini ihmal etmicen bu yönden diye düşünüyorum belkide azınlık istisnalar benimle gibi düşünür ama önemi yok..

0|0
    0|0
  • lan 1 hafta evli olduğun ınsana nıye ev araba verırsın kazı erken yolmuş daha napcak hatun baska elemanlara kaycak.Arkadaslarıun haklı kullanıldın ...

0|0
    0|0
  • bir damacana soguk suyu al buzluga koy.. sogusun tepene dik iç.. agır kazık yemissin :( git dava aç mallarını geri alabilirsin. büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun abicim ulaş bana ben karanlıgın oglu.

0|0
    0|0
  • Dereyi geçmiş sanki gerisi malum senaryo .

0|0
    0|0
Yükleniyor...