Kapat

Kadına şiddete karşıyım ama sizce de böyle mi

Karısının ağzını burnunu kıranlar, karısını tekme tokat dövenler hatta öldürenler var arkadaşlar bence çok abartıyorsunuz yuh yani kadına şiddete kesinlikle karşıyım bana kalırsa 2-3 tokat atmak yeterli sizce de böyle mi

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• ulan ne adamsın karşıyım dıyosun 2 3 tokat dıyosun ahahahahha :D :D: D

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• 2-3 tokat atmak yeterlimi?!

Hiç vurmayacaksın , el bile kaldırmayacaksın !

Hukuk'ta suçtur .

Kadın hakları korunuyor !

1|3
    0|1
  • Bana tokat atacak adamın bağırsaklarını söker boynuna dolar kafasını kopartır totosuna sokarım.

1|2
    0|1
  • el bile kaldırmamalı erkek kadına ha 3-4 tokat ha ağzın burnunu kırmışsın ne farkeder

0|2
    0|1
  • o tokatı at da suratının ortasına bir yumruk çakıyım profesyonel kick bokscuyum

1|2
    0|1
  • o tokatları sen yede bir bakalım bir daha böyle konuşabilecek misin

0|1
    0|1
  • alın bu öküzü burdan

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• valla ben 1 tokat atarım adam gibi olmazsa benim bir suçum varsa oda bana istedğini yapabilir herşey eşittir bence ilk önce insan olsun öyle gelsin yanıma

0|1
    0|0
  • yani abi nedir öyle kullanılmıcak hale getiriyorlar nerdeyse, bir kaç tane çakıcan yeter, çokmu kızdın ara ara döv, olmadı bir gün döv 1 hafta sonra iyileşince yine döv!

Kadına şiddete hayır!

0|1
    0|0
  • Saygıyı,sevgiyi,sadakat ve empatiyi iyi kuran bir insan el kaldırmayı asla düşünmez ...

0|0
    0|1
    • 2-3 TOKAT ATMAK YETERLİ DİYEN BAY GİZLİ, GÖRÜŞÜNE KARŞI ÇIKAN HERKESE -1 ÇAKIYORSUN AMA FARKINDA DEĞİLSİN BİZ SENİ BEYNİMİZ VE ANLAYIŞIMIZ İLE ŞU AN GEBERTİYORUZ!

• Uvvv günümüz bayanları çok hırcın :D yorumlara bak :D

0|1
    0|0
  • adam mısın lan sen demezler mi adama?

0|0
    0|1
Yükleniyor...