Kızlar bana sizce neden bakmaz?

Arkadaşlar ben 20 yaşında 1.95 boyunda 85 kilo siyah saçlı kahverengi gözlü yaşımın çok üstünde görgü ve kural bilen ve kullanan

anadil seviyesinde ingilizce bilen maddi durumu türkiye şartlarında çok iyi ama aşırı derecede kızlara karşı çekingen ve bunun için ne yapması gerektiğini bilemeyen biriyim hatta kibarlığıma bazı arkadaşlarım yapma diyor ama engel olamıyorum ama kızlar neden bakmıyor bir cevap ne olur
Güncellemeler:
sevdiğim kız lysye hazırlanıyor ve sevgilisi var ve birazda insanlara yukardan bakan bir kız ama deliler gibi sevdalandım

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Kibarlığın aşırı derecedeyse itici gelebilir kız gibi.. ßi de ßoyun cok uzun 1.85den fazlası pek kimseye yakışmıyor

0|1
    0|0
    • 1.87 olmazmı yaa tüh :(

• Hayalimdeki kız benimde 1.78 1.85 arası

• Kızlara o kadar uzun yakışmıyor ama napcaaann boyun uzun mecbuur :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• bence sen bu yazıyla esra erola katıl cınım. çünkü başka yerde iş yapmaz

0|1
    0|0
  • çok rahatsız edici birisin bence. sadece yazdıklarından çıkardım bunu

0|0
    0|1
  • kızdan kıza değişyo gayet hoşsn manken gibi işte 1 95 benmde eski konuştgm 1 90 dı boydan kaynaklanıyo olabilr ben seviyodum boyunu ama bazı kızlar uzun boyluları itici bulur ondandr bide çekngenlk itcdr.

0|1
    0|0
  • ingilizce bana öğretrmsn yaa :)))

0|1
    0|0
  • evlenelim .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadınlar konusundaki başarının sırrı HAREKETE GEÇMEKTİR. Bir erkek olarak sen, öncü olmalısın ve harekete geçmelisin. Eğer tüm enerjini kadından onay arayarak geçirirsen, hiç eğlenceli vakit geçiremeyeceksin. Düşünmeyi bırak. Harekete geç.

0|1
    0|0
    • bence yanlış harekete geçmek o seni bulur zaten kardeşim bunu unutma yağmurdan sonra gökkuşağı çıkar az sabır et daha çocuksun bunu unutma harekete geçersen hayırlısını bulamazsın :)

• evde oturup araştırma yapmak dışarı çıkmaktan daha iyi geliyor ama benim atak yapmam lazım onu anladım ama sevdiğim kız lysye hazırlanıyor ve sevgilisi var ve birazda insanlara yukardan bakan bir kız ama deliler gibi sevdalandım

• Sen kendi fikirlerini söyledin benim fikirlerime görüşüme saygı duymasını bileceksin akıllı ol yorumumun altına yorum yapma

• ne yapacan kızları amaaan hep aynı şeyler yalnızlık daha güzel valla :D

0|1
    0|0
  • :)kardeşim çok yapmacık olma bendin ol bulunur elbet.

0|1
    0|0
Yükleniyor...