Erkekler paralı kızların peşinden dahamı çok koşuyor kızı sevmesede seviyormuş gibi görünüyor

erkekler paralı kızlardan daha çok hoşlanıyor gibi

0|0
220

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler paralı kız peşinde koşmazlar. Çünkü erkekelerde gurur vardır. Bazı kızlar gibi kadınlık gururunu ayaklar altına almazlar. Bu sitede ben görmedim bir erkeğin zengin kadın/kız arıyorum sorusu sorduğunu ama belki 10 tane kız direk bu soruyu sordu. Ayrıca çoook kez 2 kişi var biri çok seviyor bende ama diğeri de zengin ne yapayım diye soranda siz kızlar. Bence cinsini sorgula önce.İğneyi kendine batırmadan haksız yere kimseye çuvaldızı batırma :))

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Her erkek para icin bir kızın peşinden koşmaz

Para için seven kız ya da erkege acıyorum

duygusuzlar

0|0
    0|0
  • Eh artik kiz arkadasim hesabi odeyince tum gun surat asardim oysa simdiki gencler koza hesabi.nasil kitlerim kendime hediye nasil aldiiririm pesinde.

0|0
    0|0
  • Her iki cinste de var böyle tipler ama paralı sevgili peşinde koşan her 100 kıza karşılık 1 tane oruspu ruhlu erkek vardır. Genele bakıldığında kızlar kesinlikle açık ara daha paracı,

0|0
    0|0
  • cinsimizde öyle basit kişilikler mevcuz malesef... şahsen ben paralı değilde ileri derecede bakımlı olmasına özen gösteririm...

0|0
    0|0
  • Sevgi parayla tartılmayacak kadar yüreğe ağır gelir. Tabi sevmesini bilenen... :)

0|0
    0|0
  • yüzde 90 ını evet , ben bunu yapmadım diye yuhlandım , aptallıkla suçlandım .

0|0
    0|0
  • yalann paralı kızlar bakımlı ve güzel göründükleri için kosar

0|0
    0|0
  • Erkege gore degisir. Ayni bunun gibi kizlarin cogu da boyle...

0|0
    0|0
  • bence bakımlı kızlardan daha cok hoslanıyor parayla cok bir alakası yoktur

0|0
    0|0
  • erkek seve seve parasını harcarken kadın da harcayabılır

0|0
    0|0
  • Para önemli

Kimse aksini söylemesin

Hayat buna endeksli

0|0
    0|0
  • aman ne sacma bı kızla parası ıcın cıkmak cok düsürücü

0|0
    0|0
  • o dediğini erkekler yapıo olabilir ama ADAM gibi ADAM yapmaz

0|0
    0|0
  • kızn parasını harcamak için koşuyorlar ama her şey para değil

0|0
    0|0
  • koşanda var koşmayanda var ama benim için para onemlıdegıl!

0|0
    0|0
  • Yok sana oyle geliyo

0|0
    0|0
  • Kesin kizlardan ogrenmisizdir :D

0|0
    0|0
  • hayır gibilerle yola çıkma

0|0
    0|0
  • bu devirde paran varsa herşeyin var kardeş yok aşkmış yok bilmem neymiş fasa fiso artık :) gerçek aşk denen bir şey yok bu devirde çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tıpkı bizim gibi bizde paraları erkeklerin peşindeyiz. kendimi tenzih ediyorum :)))

0|0
    0|0
  • DOKTORUM AYLIK 15 BIN TL GELIRIM VAR ILKOKULDAyken bana bıyıklı dıyen erkeklerın hepsını kapıma köpek yaptım sence bu sorunun cevabı ne? :))))

0|1
    1|1
    • tamamen duygusal :)

• Yazdıklarımda kıskançlık emaresi ne gördünüz ? Benim doktor kızı olduğumu bilen bir çok kişi var bu sitede. Bizzat babamla görüştürdüğüm ve yönlendirdiğim. Hem çalışma şartlarını hem doktor maaşlarını çok iyi bilirim. Ayrıca sizin gibi gizli de değilim aleniyim ve ortadayım. sallamasyonla da işim olmadığı bellidir sanırım. Siz eğlenmeye devam edin lütfen bende size gülüyorum

• kımın kıme guldugu asıkar ortada daha fazla sana cevap verıp sevıyene ınmıcem

Yükleniyor...