Aşık oldum ama bunu nasıl dile getireceğimi bilmiyorum.

Arkadaşlar bu sitede yeniyim acaba bana yardım eder misiniz? Ben bir kıza aşık oldum ama bunu nasıl dile getireceğimi bilmiyorum.

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• Bir bayan olarak şiddetle tavsiye ediyorum araya arkadaş, başka kişiler sokma. Direk kendin git baş başa olacak bir ortam yarat ve başla anlatmaya. Bir demek çiçek ekstra puan getirir. Önceden hazırlama konuşmanı doğal ol. Anlayışlı bir hatunsa zaten tepkileriyle belli eder :)

0|0
    0|0
    • araya arkadaş sokamam zaten ama baş başa kalacak ortamı nasıl yaratabilirim? ben hafta içi çalışıyorum o ise sadece cumartesi günü boş. acaba bana bu konuda da yardım eder misiniz?

• 1.si doğru. Çiçek 1960'lı yıllarda kaldı. Kadına çiçek alırsan alacağın cevap en fazla '' şuanda ilişki düşünmüyorum '' olur.

• I-ıh katılmıyorum. Şu an ki sevdiceğim bana bir demetle geldi, arkasına saklamış görmedim bir de ŞOK. Klasik taktikler ama benim üzerimde işe yaradı diyebilirim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• yenı gelmıssın ne ara tanısdın ne ara asık oldun vay be

0|0
    0|0
  • SEVİYORSAN GİT KONUŞ

1|0
    0|0
  • acık acık söle

0|0
    0|0
  • tanışıyorsan git konuş anlat her şeyi

0|0
    0|0
  • ACİL OLARAK YANITLADIM! ! ! ! ! ! ! ! 1 ! ! !

seviyosan git konuş bence.

1|0
    0|0
  • açık bir şekilde anlat dünyanın sonu değil ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Geri kafalı bütün dişiler "Seviyorsan söyle bence" demiş.

Beyinlerini okşadıklarım, karşısına çıkıp durup dururken "Senden hoşlanıyorum" diyen bir erkeğe ne kadar hoş gözle bakıyorlar göremiyorlar tabi.

İş lafa gelince "Bence git konuş"..

Uygulamaya gelince, "Ayy yok önce arkadaş gibi davransın, bir iki laf etsin" falan fişman.

Kalıbınız ve alayınız sahte lan.

0|0
    0|0
  • ağa burda kime aşık oldun herkez gizli

0|0
    0|0
  • Neden konuşmayı denemiyorsun ... ?

0|0
    0|0
    • konuşamıyorum kii heyecanlanıyorum gözleri o kadar güzel kii reddetmesinden korkuyorum.

• kızla arkadaş olmakla başla

0|0
    0|0
Yükleniyor...