Tesadüf mü? oyun mu? yardım edinn

Daha önce sevgilim internet yüzünden bana hakaret etti küfür etti demiştim sizlere arkadaşlar

şimdi facesini twitterini açmış yazmış ki sen affetmicem hem sevgi hem sitem söleri paylaşıyor.

bir de beni dün bir kız ekledi bizim üniyi yeni kazanmış üniden kızları ekleyip yardımcı olmalarını

istiyormuş. ben de geçen sene zorluk yaşamıştım acıdım yardımcı olmak istedim. herneyse kuzenimle

de ortak ark çıktı arkadaş listesinde gördüm sordum nereden tanıyorsun diye lisedendir dedi.

daha sonra dikkatli olması gereken konuları anlattım. hemen kimseye gönlünü kaptırma dedim.

gecen de erzurumdaymış konser varmış. bir çocuk bana bilet verdi arkadaşı turkcelde çalışıyormuş

ama bu sene son senesiymiş gidecekmiş çok tatlıydı onu bulacam falan dedi. yanakları tombkti

yanlarındaki kzıın adı sibeldi falan dedi. sonra bir ışık yandı kafamda eski sevgilim konser fotolarını

paylaşmış sibel diye birini etiketlemiş. sonra sevgilin var mı dedi yok dedim iyi anlaşırız olsaydı

beraber gezemezdik dedi. kısaca böle sizce bu br oyun mu tesadüf mü? ve ben de anlamamış gibi

konuşmaya devam etmeli miyim? çıkamadım işin içinden..

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Nabzını ölçmeye devam et. Senin de için kıpır kıpır olmuş. Onun nabzını ölçerken kendi nabzını da ölçmüş olursun. Amaçların netleşir. Bırak bakalım nereye kadar götürecek.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• tesadüf diye bir şey yoktur.

bu durumda geriye bir ihtimal kalıyor.

0|0
    0|0
  • Boşver bu kadar kafana takma.

0|0
    0|0
  • olabilir kafaya takarsan bünyene zarar.

0|0
    0|0
  • olaylar olaylar entrikalara bak... BEN BU OYUNU BOZARIM!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• oyun gibime geliyor ya da fake hesaptir eski erkek arkadaşin açmiştir fakeyi

0|0
    0|0
  • Sana yem atmaya calismis ama sen iyi yapip sazan gibi atlamamissin:)) bence bu sekilde devam et, konuyu acsa bile hic tanimiyormus gibi davran:))

0|0
    0|0
  • Tabi ki oyun bu kadar da tesadüf olamaz heralde dimi?

0|0
    0|0
    • peki ben o kişi yazınca yine bilmemezlikten mi geleyim ne yapardınız siz

• Valla ben olsam silerdim hiç muhattap bile olmazdım bir de engellerdim

Yükleniyor...