Arkadaşımdan hoşlanıyorum

Ben 2 senedir tanıdığım bir arkadaşımdan hoşlanıyorum o beneden hoşlanıyor mu bilmiyorum . Nasıl davranırsam benden hoşlanmasını sağlarım?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle şeylerde hüsrana uğrayabilirsin hazırlıklı ol ona daha yakın ol ona dokun mesela tokalaşırken daha bir kavra elini hissetsin seni bilinçaltına onu arzuladığın hissi verirsen olabilir ama zor bu iş doğrudan gidip söyleme sakın alttaki malakların dediği gibi

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşta olsanız yani aranızda samimi konusmalar warsa ilride birşeyler olabilir sen ona kanka diyomusn acaba bunu cok merak ettim

0|0
    0|0
    • Hayır adıyla hitap ediyorum

• ee sölersn senle arkadaş olarak kalırsa bir umudun wardır çünkü gelecek belirler onun kararını eger tümden sewmiyorum derse onu bilmem

• doğal olacaksın tabiki. kalkıp büyü yaptıracak halin yok ya, olacağı varsa olur elbet...

0|0
    0|0
  • o da benden hoşlanıyor mu kahin miyiz biz nereden bilek git çocuga sor benden hoşlanıyon mu diye :)

0|0
    0|0
  • bende senden hoştlanıyorum gizli:d

0|0
    0|0
  • Direk sorabilirsin .D .D .D

0|0
    0|0
  • git sor hiç uğraşma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaleyi içten fethet. 2 senede az çok tanımışsındır onun zevklerini, hoşlandıklarını, sevdiklerini. Ona yakın ol ama yazıyormuş moduna girme. Hoşlandıklarından yola çıkarak tavır sergile. Sen onu çek o gelir zatenn.. biraz ona göre oyna kartlarını, sonra sana farklı bakmaya başladığını görüceksin.

2|0
    0|0
  • açık açık söyle senden hoşlanıyorum de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...