Walla birsey anladiysam, bana birisi lutfen fikir versin!!

Merhaba arkadaslar,

Yeni bir erkekle tanistim ama bana karsi cok degisik davraniyor.

Mesela bana bunu soyledi:

- senin hakkinda iyi bir hissim var

- seni daha iyi tanimak istiyorum

- sen benimsin

- anla artik seni istiyorum..

- nummarini versene

- ama gercekten ciddi dusunmesem sormam..

Bende ona kiziyorum, ben senin bildiigin kizlardan degilim. Her gelene nummara dagitmam, oda bunu uzerine kiziyor. dariliyor.

sizce bu nekadar dogru?

YOKSA BENIMLE DALGAMI GECIYOR

anlamadim gitti..!

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• ya şimdi kişidenn kişi ye değişir ciddenn görüp hoslandıysa sana karsı hısleri ve hayalleri varsa bunu ondan gore bılıyorsann karar senınn ama nıyeti dalga olann kotu niyetli insanlarda var yanı once tanımaya bak tel ensona kalsın

1|0
    0|0
    • Tamam karar benim, ama nasil anliyabilirim ciddi olup olmadigini? Ben burda zorlaniyorum iste:(

• zamana bırak sadece

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• her gelene numaramı dağıtmam demişsin ya, eğer o kişi her gelenden biri ise şu an buraya bu yazıyı neden yazdın. demekki içine dert olmuş. yanlış mıyım

0|0
    0|0
    • Evet icime dert olmus. Cunku, tanimiyorum etmiyorum. Hemen bana sahip olmasi biraz sacma geldi. Kasabdan et alir giibi..

• dalga geçmiyor da kısa yoldan sevgili olmaya çalışmış. aşk dolambaçlı bir yoldur. karşıdakinin duygularını da dikkate almalı. bilmiyorsa sormalı.

0|0
    0|0
    • Ama bir insan hemen nasil sevgili olabilir? Ben ona bir turlu anlam veremiyorumm!

Aklim almiyor:(

• cok cabuk erken davraniyor..

• boşversene. gel tanışalım dermişim :D

• Sonra da niye aldattı nden böyle yaptı hamile kaldım terketti derler. Bu kadar saf olmayın

0|0
    0|0
  • :) gözle sevmiş yürekle degil;)

1|0
    0|0
  • çocuk oyuncağı mı la bu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zamanın ve sen degerlıysen uzaklas bu tıpten söledgı her sözde nefıs var bn bu konuda ciddiyım insan usluple konuşur terbıyesz bu kişi ayrıca sapıkta bnce

1|0
    0|0
  • hiç samimi gelmedi bana

1|0
    0|0
  • konuşma sil gitsin bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...