ERKEK NEDEN BU KADAR BOY KOMLEKSİ YAPAR ?

ciddi bir ilişkim var aileler biliyor niyetimiz evlilik ama erkek arkadasım benim boyumu kafasına inanılmaz takıyor ve komleks yapıyor ben 1.70 boundayım o ise 1.72 boyunda aynı boylarda olmamıza üzülüyor 1.80 boylarında bir erkeği daha cok begenırsin falan diyor .. ben onu cok seviyorum neden bu kadar takıntılı erkekler bu kadar cokmu takılır bu konuya?
Güncellemeler:
güncelliyorum kusura bakmayın topuklu giysem tamam diyecem onuda asla giyemiyorum

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• sevgilin otursun haline şükretsin..boyu kısa diye üzüldüğü şeye bak..ben sokakta görüyorum tekerlekli sandalyede adam bacağı yok ama genede yüzü gülüyor...senin sevgilinin eli ayağı sağlam oturmuş takıntı yaptığı şeye bak...

bende bir ara hayıflanırdım boyum neden kısa diye ama sonra benden daha kötülerini görünce halime şükrettim..minyonum yaşımı da hiç göstermiyorum:)))

0|0
    0|0
  • O geizekalıyı seviyorsan ikna etmeye çalış. ben kendi boyumdaki bir erkegi daha çok seviyorum falan de. bana eşit oldugumuzu ifade ediyor de mesela. birde topuklu ayakkabı giyme onun yanında. Genelde dugusal erkeklerin bu şekil takıntıları olur özgüveninin az oldugunu söyleyebilirim. ona göven vermelisin. senide tebrik ediyorum ayrıca. senden hereve bitane lazım. kızlar örnek alın bu hanımı...

0|0
    0|0
  • erkekler evet çok takılır bu konuya diğer uzun erkeklerin şansı olduğunu düşünür ve kendini hor görür yani öyledir güçlü olmak onu sarabilmek ister bir erkek sevgisine sahip çıkmak ister

0|0
    0|0
  • oda biliyorki kadınlar bir erkekde ilk bakışda en beğendiği şeyin , erkeğin boyu olduğunu...

ama gereksiz bir kompleks içine girmiş tabi... dünyada erkeklerin yarısından fazlası kısa boylu açıkcası... zamanla ona ilgin bunu köreltir sanırım

0|0
    0|0
  • Yersiz be arkadasım Sevginin önune 3-5 cm girmez diycem mıllet yanlıs anlıycak :D ama dert edilecek sey degıl :)

0|0
    0|0
  • boy farkı önemli ya.topuklu giyince bir erkeği geçtiğin boy kabul edilemez bence:)

0|0
    0|0
  • tüm kızlar boy boy diye bar bar bağırırsa etrafta adam kompleks yapar tabi :)

0|0
    0|0
  • bazen oluyor ister istemez..neyse biraz düşünse kafaya takılacak bir durum değil..

0|0
    0|0
  • Problem yapacak bisey yok

0|0
    0|0
  • çocuk gezdirir gibi, olaya bak

0|0
    0|0
  • yok 2.05 olsun

0|0
    0|0
  • yanına yakışmama durumu ve kaybetme korkusu bence şanslısın seni seviyor .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bi bana denk gelmiyo şöyle 1.70 175 arası bir güdük ne kadar şanslısın

0|0
    0|0
  • ben erkek olsam ben de komplex yapardım :S

0|0
    0|0
  • Sorun yok ortada abartmasın

0|0
    0|0
  • çok garip bende 1.72 boyundayım ve sevgilimde 1.73 topuklu giyincede 1.80 falan oluyorum ve onun kısa olduğunu söyledim sorun değil sen nasıl istersen giyebilirsin benim için sıkıntı yok dedi yani kafasına takmıyor

0|0
    0|0
    • ben topukluda giyemiyorum üstelik

• aynen bende uzunum ama yinede seviyorum şimdi sevgilim 1.86 olsa anca olur yanımda topukluyla böyle olunca kötü oluyo ya :s o yüzden onunlayken giymem

• giyme zaten üzülüyorlar:(

Yükleniyor...