Kırmızı alarm yardımmmmm!!

başka bir şehire abimin evini taşımaya gittim 2 gündür onunla uğraşıyorum tlf.çantamda kalmış ve şarjım bitmiş kız arkadaşımdan mesaj tlf.niye kapalı canım :( bende dedim ki şarjım bitmiş neyle uğraşıyorum bakamadım tlf.a dedim böyle soru mu olur dedim kendimi sevgilin olarak görmüyorum demeye başladı daha sonra tartışma vs vs günün sonunda bombayı patlattı diğerlerini bana anlattığın gibi beni de bakalarına anlatırsın dedi bu çok ağırıma gitti çünkü ben tertemiz düşünüyordum ki o da biliyor manası çok ağır dedim ben öyle demek istemedm diyor bana yardım millet(ben aksi sinirli biriyim fakat içimde hiç bir zaman kötlük olmadı!)

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• Aksiliğini sinirini bir kenara koyup adam gibi derdini anlat o zaman sen de.

hatayı baştan eski sevgilillerini anlatarak yapmışsın. Bence normal bir şey ama her kız kaldıramaz. Önceden olayı tartacaksın biraz. Bir de bir telefon kapalı olayında bu kadar yaygara koparan bir kızla çok da yürümez bence zaten.

0|1
    0|0
    • cevanın için tesekkür ederim ben kendime söz verdim düzgün bir ilişki için herşeyi bilsin istedin gizli saklımız yok diyerekten inan çok bunalıyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• kadınlar hassastır kardeş alıngandır sevgi ister ilgi ister ona deger vermeni ister herşeyden once kendisinin gelmesini ister...telefon niye kapalı diye sormus kapalıymıs ki sormus sende bitanem abimin evini taşıdık o ara ugrasırken unutmusum sarjım bitmiş diyip guzel sozler sarfedicegine kızmıssın...kadınlar abartır ama sana verdikleri mutlulukların yanında bunlar devede kulak kalır...ciddiysen gonlunu al ve senin gozunde o anlattıgın insanlar gibi olmadıgını söyle...uzuntuyle sinirle çok sey çıkar agızdan olur oyle şeyler dert etme...aşırı tecrubeli olarak soyluyorum bunu sana degmez hiçbirşey için uzmeye..hatalı kım olursa olsun kadınını uzme hata onda olsa bile sen özürdile...gururun sinirin hiçbir faydası olmuyor kaybettikten sonra..

0|0
    0|0
Yükleniyor...