Bazı kızlar yemek yerken kuş gibi yiyor ufak ufak evde de böyleler mi ?

Yani kızların geneli yemek yerken kuş gibi yiyor yavas yavas sanki canı istemiyormuş gibi hemen doyuyorlar arkadaş ortamında kampüste işyerinde vs evdede böylelermi erkekler in olduğun yerlerdemi böyleler sadece :) ?

0|0
154

En İyi Kız Görüşü

• Yok arkadaş ben sığır gibi yiyorum.

4|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Valla Ben herzaman hizli yerim asker gibiyim =D))) yanliz disarda iken biraz daha dikat ederim onun disinda yaptigim fazla bisiy Yok ...!

0|0
    0|0
  • evde de öyleler onlar bazıları utanır yemez o ayrı ben neden öyle değilim bilmiyorum ne kadar iştahlısın seni izlemek çok keyifli yemek yerken diyen oluyor o derece

0|0
    0|0
  • Ben hayvan gibi yerim ya. Gıcık kaparım öylelerine.

0|0
    0|0
  • Bi de bazı şişko kızlar benden 4-5 az porsiyon yiyor yok doydum diyor ona çok gülüyorum :D

0|0
    0|0
  • Ben eskiden topluluk içinde yemek yiyemezdin. Az az alırdım şimdi maşallahim var

0|0
    0|0
  • :)) o an canım nasıl isterse helede erkekler var diye falan kus gbi yiyemem normal biri gbi yerim

0|0
    0|0
  • normal ınsan gıbı yıyorum o tarz kzıalrdan değilim.

0|0
    0|0
  • ben yavaş yavaş uzun uuzn yerim.

0|0
    0|0
  • evet evdede aynıyım

0|0
    0|0
  • Kuş gibi yemek iyidir :)

0|0
    0|0
  • Evde de öyle.

0|0
    0|0
  • yok ortamlarda oyleyım evde kendımce allah ne verdıyse :):)

0|0
    0|0
  • Bazı türlerde durum şöyledir: "Ayy şuna bak ne kadar da çok yedi." lafını duymamak için dışarda kuş kadar yenir. Eve gidince de "Ayy çok acıktım üstümü değiştiriyim de hemen yemek yiyim." denir.

0|0
    0|0
  • Yok arkadaş ben sığır gibi yiyorum.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çünkü bir kıza yakışan budur erkeklerde hadi hayvanlık doğuştan olabiliyor ama kızlara yakışmıyor beee hızlı hızlı yemek kuş gibi derken de öyle çok kasarak yemesin hani o da iğrenç olabilir

0|0
    0|0
  • Hastayım öyle tiplere.

Küçümsemek ve dalga geçmek için söylemiyorum, gerçekten insanlığını kaybetmemiş, terbiyesini korumaya çalışanlara bir ayrı bakıyorum.

Gülünücek bir durum degil. El üstünde tutulacak bir durum.

Önce kendine saygın olacak ki, topluma saygı duyasın.

Onlar da bunu yapıyor.

0|0
    1|0
  • Dışarda salata , evde acılı kebap yiyolar dostum :D

0|0
    0|0
  • Hakkatten sanki kırılıcaklarmış gibi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...