Kapat

Türk erkekleri neden Rus kızlarına hiç aşık olmuyor? Olamıyor?

Bizim erkekler her fırsatta Rus kızlarını dile getiriyorlar ama altında hep cinsellik yatıyor. Rus kızları için uzun bacaklı, incecik, yatakta şöyle iyi, taş gibi şeklinde tabirler kullanıyorlar bir Allah'ın kulu da ya çok tatlılar çok güzeller aşık oldum, yok bir rusa aşığım ne yapıyım? Demiyor

Merak ediyorum siz niye bu kızlara hiç aşık olamıyorsunuz?

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• Hani bir laf vardir adi cikmis dokuza inmez sekize diye o durum var ama vardir asik olan da

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Allah allah nerden çıktı bu gayet aşık ta olunabiliyor Rus kızlar diyince tamam cinsellik akla geliyor ama ben ne ruslar gördüm Valla Keşke elime tutsa yeter dediğim :D çok tatlı kızları da oluyor hani

0|0
    0|0
    • Hiç duymadım

• hiç görmedim de senin aklın cinsellik çalışıyordur bene :D geneli daha çıkmadan öyle düşünüyor ama rus kızları erkeklere bağlı kalıyor kezban değiller :D

• Doğru basit oldukları için Kezban olamazlar birde kaşarlık var onlarda ama daha bir saatte yatağa atılan kız tabi aldatırda :)) Rusların boynuzuda güzeldir

• çünkü türk kızları kadar namuslu sadık degiller işi gücü yatakta!

0|0
    0|1
  • hayatında hiç rus kadını görmedin belliki :)))))))) erkeğin aşkı düşünecek vakti kalmıyorki ... zavallının aklı uçmuş oluyor o anda...alsdfj

0|0
    0|0
    • Yani güzel değiller ama seksiler o yüzden aşık olunamıyor

• Yüzlerce çift var evlenen, neden aşık olunmasın ki? Ayrıca arkadaşa katılmıyorum gerçekten sadıktırlar eşlerine.

0|0
    0|0
    • Ben Sadık olmadıklarını çok yerden duydum

• Ne sadigi? Size Oyle geliyo valla yer altindan su yurutur=D))) Helede bizim sag Salak Turk erkeklerini 30 yil Evliyse her gun aldatir Ruhun duymaz cunku arsizlar yaptiklari sey zerre kadar vijdanlarini rahatsiz etmez.. Yat altan cikar cikmaz yedikleri halti unuturlar kendileri hatirlamazken sen nasi anlican?!

• Önce insan ol düzgün konuş, sonrasına sonra bakarız.

• ben aşığım nişanlıyız hatta neden aşık olmasınlar 200 bin rus gelin var bu ülkede bence fazlasıyla aşık oluyorlar.

0|0
    0|0
  • aşık olunacak bir tarafları yo yok ama fransız kızı dersen ruhundaki asaleti...dudaklarındaki gömülü olan aşkı yeter tam bir konsept kız :)

0|0
    0|0
  • suriye den sonra en çok yabancı gelin rus demekki aşık olunuyor.

0|0
    0|0
    • Rus kızıyla arkadaşlık Kuran kişi sayısıyla oranlayınca yüzde çok düşük oluyor

• Türk kızıyla evlenenlerde abaza demekki abazalarda aşık olup evleniyorlar ama Türk erkeklerinin çoğunluğu Ruslara aşık olmuyor onları sadece yatmak için kullanıyorlar sonra Türk kızlarını kıskandırabilmek için rusları seviyormuş gibi davranıyorlar Türk erkeği sarışına değil esmere aşık oluyor

• neden genelliyorsun ki bukadar her türlüsü var. dediğin gibi de var aşık olunanı da.

• En güzel aşk zor olandır.

0|0
    0|0
    • Yani Ruslar kolay oldukları için onlara kimse asık olmuyor evet olabilir mantıklı

• Rus musun onu söyle sen aşka geliriz sonra.

0|0
    0|0
    • Ne alaka

• Ne fark eder ingilterede doğup büyümüş biri gibi ingilizce konuşamazsın.Altta kalmamak için konuyu uzatıyorsun

• Ya nası bunalttın anlatamam.Tamam haklısın.Hep sen haklısın yazamam ya tamam.Hadi sağlıcakla.

• yahu ne kadar saçma bir soru , yan komşum rusda benmi aşık olmadım.. turistik bölgelerde gayet aşıkda olunuyor ,evlilikte yapılabiliyor ..

0|0
    0|0
    • Turistik yerlerde kimse aşık olmuyor birlikte olup birbirlerini bırakıyorlar bir daha hic yüzlerini görmüyorlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...