Severek kaybetmek nasıl acı veriyor?

Birisine deli gibi aşıksınız ama ulaşılmaz bir yanda gelmeyeceğini bile bile sevmek bu duyguyu yaşayan var mıveya nasıl bir his uyandırıyor içinizde?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Soyle anlatayim ben birine deli gibi ve daha otesi asiktim o da bana daha olmacagini bile bile konustum onunla 3 ay yuzune bakamay doyamazdim oylece oturur bakisirtik ele ele bile tutmadan Sonra sonra evde egcen bir kac sohbetden sonra analdimki onunla bir gelecegimiz yok en azindan ailemi cignemeden :9 Ben Uniyi kazanmistim oysa lise mezunuydu ailem bunu asla kabul etmezdi her ne kadar iyi biri olsa dahi hatta belki babam kabul etse annem etmezdi hallarim kucumserlerdi onu ben ona kiyamazdim sirf kimse onu kucumsesin diye sevdigimi soyleye soyleye ayrildim son sozum gene seni seviyorum oldu Simdi o askerde hatta belki de 10 15 gune doner benim hayatimda baskasi var uzerinden 3 sene gecti ama canim hala yaniyor icimde acik yarlar var

0|0
    0|0
    • seviyorsun ama okul buna engel degil. Okumayan birisi okuyan birisinden dahada iyi olabilir.

herşey okumak degilki ablacım

Onu eritip bitirmişsin sende eriyip bitiyorsun eminim ama imkansız degıl ablacım.

hiç olmayan çatımızdan damlıyor su

aşkım ilaçlarımı içtim,neden ağlıyosun ?

sonra dişlerini sıkıp içinden lan diyosun

bütün gerçekliğim senken yalanlıyosun

• Oyle bir sey Yine de Ilahi Aldalete beni cogu zaman yaniltmadi Allaha siginirim en olmadi Tesekkur ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ulaşımaz değildi ama elinde sonunda bitiyor bitmişti feci bir acı o anlatılmaz yaşanır ama geçiyor daha doğrusu zamanla alışılıyor .

0|0
    0|0
    • vazgeçersin ama unutamazsın ablacım unutamazsın!

görmüyosun beni,bilmiyosun

ve kasti duymuyosun he mi ?

niye hissetmiyo elin

ölüyüm kalbimi sıktığından beri

• yaşarken defalarca ölmek gibi işte

0|0
    0|0
    • acım her geçen gün dahada artıyor abla bu sendede var ama geçmiyor işte.

yangın alsın her yarını aşk kanıyo şıktı..

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...