Bana havalı artist arkadaşıma efendi çocuğu oynadı, amaç?

Bi çocukla yeni tanışmıştık arkadaş olarak öylesine havadan sudan konuşuyoduk face de bana atmadığı hava kalmadı gittiği ülkeler, konuştuğu diller hatta kendisiyle ilgili bir haber vardı nette onu bile linkle yolladı. Durup dururken yaptı bunları konu konuyu açsa neyse. Arkadaşımla da konuşmuş ve ona da efendi tipli davranmış. konuşurken özür dilemeler, yanlış anlama, kusura bakma gibi kibar kibar laflar etmiş. Duyunca yuh aynı çocuktan mı bahsediyoruz dedim. Sizce sebep nedir şimdi bu çocuk bana ne gözle baktı arkadaşıma ne gözle baktı?

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Gözle alakası yok olayın ..herkesin tarzına göre hareket etmeye çalışıyor...

1|0
    0|0
    • Şimdi bu salak beni havalı artist bişey olarak gördü ondan mı eziklik psikolojisine girip bana hava attı iki saat :D

• Haha sen bu işi biliyosun dostum ;)

• Eeeeee deneyim diyelim biz buna ...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• yani taktik meselesi bence ama seni daha kolay bir kız görmüş te olabilir. genelde aile kızlarına karşı efendi çocuk oynanır. biraz daha free tiplerede artist havalı rolu daha etkilidir. tarzınla ilgili bence.

0|0
    0|0
    • Bu iyi bişey mi kötü mü sence tabi işin benle alakalı kısmı için soruyorum

• iyi ya da kötü diye bişey yok . bu konularda detaylar çok önemli öyle 2 satır yazıyla münecim bile dogru sonucu analiz edemez. izle verileri topla renk verme derim. Egerki arkadaş oldugunuzubiliyorsa: şöyle bir ihtimal şudurumda söz konusu olabilir. arkadşınla ilgilenip sana hava atıyordur ki sen arkadaşına onun iyibir erkek oldugunu söyleyesin.direk arkdaşına hava atmanın itici oldugunu düşünmüştür. erkekler bunu hep yapar. bak bir parametre bile işleri çok degiştiriyor. ayrıntılar çok önemli

• yok arkadaş olduğumuzu bilmiyodu öyle olsa dediğin gibi benim kızda etkili olcağımı düşünüp bişeyler yapmış olabilirdi ama neyse artık onun dengesizliği

• karaktersiz insandan çok şey bekleme yani :D

0|0
    0|0
  • bence ordan uzaklaşş:)))

0|0
    0|0
    • yani aarkdaşlar helal olsun siz evliya filansınız herhalde. adamın niyetini hiç bir detayı göz önüne almadan direk şak diye biliyorsunuz. keşke bende de öyle bir yetenek olsada kafa patlatmadan bilsem.

• ona aşık olmuş, seni yatağa atmaya çalışmış...

0|0
    0|0
    • Ne alaka şimdi anlamadım?

• sen dersin belki başkası demez...

• yani aarkdaşlar helal olsun siz evliya filansınız herhalde. adamın niyetini hiç bir detayı göz önüne almadan direk şak diye biliyorsunuz. keşke bende de öyle bir yetenek olsada kafa patlatmadan bilsem.

• İkisini de deniyor işte hangisi tutarsa..

0|0
    0|0
  • İkinize birden yavşıyor çünkü biriniz olmazsa diğeriniz olur hesabı

yapıyor şanşını yapıyor he sana niye havalı havalı konuşuyor arkadaşına

kibar davranıyor diyorsan belkim ona daha fazla bağlanacağını

düşünmüş olabilir .Sana tavsiyem bu elemandan uzak durman çünkü yavşağın

teki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• karakteri oturmamış bir avcının eline düşmek üzereyken ayrıl o taraftan

0|0
    0|0
    • haklısın bu saçmalığını görüp bırakmasam herife kaptırabilirdim paçayı :D

• tecrübe işte senle benim aramda böyle bir fark yaratıyor.

• ikinizede ayrı muamele yapmış ikiyüzlü yavşak heriff

0|0
    0|0
    • Hayır merak ettiğim niye bana öyle havalı davranıyo da arkadaşıma efendi ayaklarına yatıyo ben naptım :D

• Dengesiz takma kafana

0|0
    0|0

• arkadaşını tavlamaya çalışıyo.seni de kendine aşık etmeye ÇALIŞIYOR.

1|0
    0|0
    • Hmm mantıklı bence de ne bu açgözlülük iki kızı napıcak?

• piçlik olsun diye işte

Yükleniyor...