Yemek yapan erkek cekicimidir?

evet kızlar ileride esinizin yemek yapması hosunuza gidermi yoksa aman kalsınmı dersiniz? :)

ve baylar mutfakla aranız nasıl yemek yaparmısınız?

0|0
189

En İyi Erkek Görüşü

• Çekicidir, en büyük oğlandır , bitanedir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• yapsın tabi ya bebeğim benim ben yemek yaparken o salatayı yapıp sofrayı kuracak kaçarı kurtuluşu yok herşeyimizi birlikte yapacagız ben çalışan bir bayanım işten çıkıp ev işi mi yapacagım yok yaa? o da çalışıyor yan gelip yatıcak eve gelince? bak sen. bizim evimizde yemek temizlik dahil herşey ortak olucak. hem birlikte daha fazla vakit geçiririz

0|0
    0|0
  • Bi' artısı yok.

Ha ne olur, bazen aşklaşasımız gelir ve hemen bitsin diye yardım eder. Odur yani.

0|0
    0|0
  • Çekicilikle alakası yok bence yemek yapan erkek; yemek yapan erkektir bu kadar ama tabi + bir özelliktir.

0|0
    0|0
    • bkz spread movie 100 üzerinden degerlendiricek olursak yemek yapmak 20 çiçekler 30 o...azm 50 puan :))

• Bana göre %20 fazla yemek için çok basite indirgenmiş 3 şık olmuş

• sana gore nasıl peki 100 uzerinden

• onunla beraber yapsak sadece ikimiz sonra beraber oturup yesek sofrayı da beraber kursak hatta bulaşıkları da beraber yıkasak...

1|0
    0|0
  • aman kalsın derım..

erkekelrın iş yapmasına karşıyım ben

hasta vs olursam olablr ama genlde ıstmem kılıbık gıbı grıp mutfağa yemek yapmaısnı:D

0|0
    0|0
  • ben yokken mutfağa girsin çıksın ama ben varken asla! olayım yemek yapmanız değil beyler ortalığı bayanların toplaması

0|0
    0|0
  • Beraber yaparız ne güzel olur çekici gelir severim :)

0|0
    0|0
  • sürekli değil de arada bana yapması çok hoşuma giderdi :-))

0|0
    0|0
  • evet yaparim :)

yapsin tabii oda arada bir :)

yardimda ederim :) izlemekte hosuma gider :)

0|0
    0|0
  • mutfağı dağıtmayacakca yapsın :D

0|0
    0|0
  • Çekicidir

0|0
    0|0
  • İyidir, bana yemek yapması hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • çok çekici gelir,öyle böyle değil,delirtir :)

0|0
    0|0
  • Ay,çok tatlılar yaaa

0|0
    0|0
  • Sevilmez mi candır candır :):)

0|0
    0|0
  • yemek yapan erkekler >>>>>>>>

0|0
    0|0
  • Nötr

0|0
    0|0
  • tabiki yapsın ! afern onaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bayanlar svmesinede yerlerde afiyetle. ama o mutfağın halini görünce savaş alanı gbi olduğunu, kadın yapmaz olaydın daha iyiydi diye çıkışır kikihkih:)

0|0
    0|0
  • Odun Usta'dan Yemek Tarifleri: ' Yaprak Sarma '' HAZIRLANIŞI:

Annenizin Daha Önceden Yaptığı Sarmaları Dolaptan Çıkartın, Yiyin. Afiyet Olsun. Merhaba kızlar merhaba dsfkhsdf

0|0
    1|0
  • yaparım neden yapmayayım annem evde yoken yaparım gediğinde de yemek yapmakla uğraşmadan sofraya oturur valla :)

elhamdülillah istediğim yemeği de yaprım

1|0
    0|0
  • Yemek yapmak bana çok zor geliyo.Akşam eve geliyorum yemek yoksa aç olsam bile bişeyler hazırlamak..Of kim uğraşacak şimdi diyorum 1 bardak su içip yatıyorum .

0|0
    0|0
  • Evlendin mi ne kadar marifetin olursa olsun. Hiçbiri ona cazip gelmez ...

0|0
    0|0
  • gıda işindeyim soslu tavuk tepsi kebabı yapmasını bilirim. elim iş yapar. :D

1|0
    0|1
  • bir tevevizyon kumandasına sahip erkek kadar değil.. dsad

0|0
    0|0
  • Sevgiyle olmıcak şey yoktur dostum Seviyorsan karını yemek yapmak hoştur yani bunlar zaten konuşarak halledilcek şeyler yardım etmek yardımcı olmak falan boşver kılıbıklığı kılıbık diyen gitsin başka ülkeye sonra buraya gelip kadın -erkek eşittir konuşması yapmasınlar erkekte yapmalı biliyorsa tabi :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...