Birine Aşık olmak nedir ? Sevmek Nedir ?

Birine Aşık olmak nedir ? Sevmek Nedir ? aşk ve sevgi bu duyguları bana anlatabilirmisiniz

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Yasin kac bilmiyorum ama her halda asik olmadinki u soruyu sordun ben de kendim icin aski anlatayim :) Aask oyle bir seyki insan akli baska seye calismazmi yuzunde anlamsiz ve hos gulumsemeyle dolasirsin sokakada evde okul da iste Hayata oldugunca pozitif bakarsin hani sanki marsda hayati siz bulmussunuz gibi Insanligi kurtarmissiniz gibi mutlu gezersiniz bir bakis baskalari icin anlamsiz dogal gelen bir soz bir harakete siz turlu turlu anlamlar yuklersiniz.. Acaba nie oyle selam verdi nie oyle bakti nie gec geldi banami tavir aldi acaba ...Yaptigi her hareketi kendinile baglarsin :) E daha ne diyeyim ben :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• herkese aşık olamazsın ama herkesi sevebilirsin örnk. arkadaşını aileni dostunu vs. aşk sadece bir kişiye duyulabilen aynı anda paylaşılması imkansız birşeydir. aşk bütünüyle o olmaktır

0|0
    0|0
  • eğer aşık olmadıysan daha önce hiç bulaşma

sonra sen birine kalbini beriyorsun o gelip eliyle çatur çutur buruşturup,kırıp,kenara atıyor seni

0|0
    0|0
  • Ask onun icin herseyi göze almak kayitsiz sartsiz ondan vazgecmemek

Sevgi ise saygının doğurduğu bir his .

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır.

0|0
    0|0
  • B.k gibi duygulardır hele de karşılıksızsa Allah yaşatmasın aman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kavuşamazsın adı aşk olur. evet aşk genelde daha sahip olmadığın kişiyle olur. hep onu düşünürsün.

1|0
    0|0
Yükleniyor...