Arkadaşlar ben bittim bana yardım edin yaa.

Ya benim şimdi 3 yıllık kankam var liseden.Ve lise bitti şimdi.Ve bazen onlara gidioyrum ben onu çağıurmaya.Ve onun bir kız kardeşi var.Çok temiz bir kız ve güzel.ya ben ona işte 3 hafta önce aşık olmuştum ya veya hoşlanmıştım ne derseniz deyin ama bunu ona söylemedim.Arkadaşımı kaybetmemek için.Her neyse bugün face açmış.Ona istek gönderdm baya konuştuk.Kız çok temiz ve erkek arkadaşı felan yok.Ve de ev-okul,okul-ev 2leminde hayatı devam ediyor.Neyse kız bugün face açmış.Ve benim bir yazımı beğenmiş ben de istek göndeme engelim olduğu için yan faceden istek gönderidm kabul etti.Ve baya konuştuk sonra biraz ilerlettim işi.Ben ona sevdiğimi söyledim.O da ben de seni sevdim dedi.Ama ben inanmıyorum çünkü ben yaşımdan küçük gösterdiğim için bir kız kolay kolay sevmez.Ya abisi çıkarsa konuştupum.Ya abisiyse ya ben korkuyorum.Ya konuştuğum abisiyse.O açtıuysa faceyi.Off ya arkadaşımı kaybedemem.çok korkuyoprum napacam ben ya arkadaşım çıkarsa.
Güncellemeler:
Arkadşalar bir de ben şöyle yazdım

-Ben abine ihanet ettim.

Kız:

hayır etmedin eğer onun arkasından işler çevirirsen ihanet edersin

Yani abisi olsaydı şimdiye kadar küfür etmezmiydi.

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Gönül bu nereye konacağı belli değilde seninki çok kötü yere konmuş. Arkadaşın ne düşünür bilemem ama eğer devam ettirmeyi düşünüyorsan çok ciddi olmak zorundasın.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazmadan once bundan emin olmaniz gerekirdi ama eger oyle olsa kokusu cikardi

0|0
    0|0
    • ya nasıl emin olacaktım mal gibi atladım birden istek gönderdim off yaa.ama evet abisi olsaydı belli olurud.

• şimdi ben napıyım lafımı geri mi alıyım yoksa sevdiğimi söyleyim mi ya.

• Bence arkadasina kazka atma deirm her ne kada riyi niyeytli olsan da dogru olan gidib onunla konumalisin

• bn abisi olucğnı dşünmüorm eğer olsydı bu zmna kdar kesn bşe yapardı çatlardı bşe yapmzsa

0|0
    0|0
    • Evet doğru söylüyorsun abisi olsaydı sevdiğimi söylediğinde bana söylemezmiydi küfür etmezmiydi,ama abisi şöyle düşünmüş olabilirmi şimdi ben buna söylersem ben olduğumu bu daha karşıma çıkamaz benim ben en iyisi devam ettiriyim buna hissettirmeyim karşıma çıktığında da hesap soruyum

• adam okul birincisiydi sence zeki değil midir :D

• :D:D:D haklsn :D

Erkekler Ne Diyor 3

• öncelikle sakin ol arkadaş, panik yapma.. evet, gönül meseleleri bizim memlekette namus meselesi olarak görülür, kimse kimsenin kardeşine yan gözle bakamaz falan filan.. e iyi de o zaman, o kızcağızlar evde mi kalsın? illa ki birileriyle yuva kuracaklar değil mi.. abisi, seni biliyorsa, yani içini biliyorsa demek istiyorum, sorun yapmamalı bunu. ama sen de o sorun etmedi diye kıza karşı lakayt davranamazsın. ciddiyet içinde yaklaşman lazım... ciddi olabileceksen hiç bir şey, hiç bir abi seni korkutmasın ;)

0|0
    0|0
    • Ciddi olacam da ya abisisyse konuştuğum bundan emin değilim ya.

• abisi ögrenırse yaglı kazıga oturturur seni :D

0|0
    0|0
    • usta abisi en yakın arkadaşım da.Dövmeyi geçtik onu kaybedemem ben ama şu an topluuorum durumu.

• ya ama çok temiz kızdı etkilenmiştim off ya.

• ayıp oluyo usta :(

• Kızın abisi durumu çakarsa veya hele hele başkasından bir duyarsa hooo hoo

bittin olum sen o zaman işte çok kötü yakar çıranı bide en yakın arkadaşının

kız kardeşi .Ya açık açık abisine söyle sonradan başkasından duyacana senden

duysun ya da sonranda duyarsa senin için daha kötü şonuçlar olur

0|0
    0|0
    • ya facesindeki abisisse napacam ben yaa :D

• bence onunla konuşurken camera açalım mı de 2 dakika bile olsa de

bakalım tepkisi ne olacak :D

• sordum yukarda annem gil var dedi vede onların webcami de problemli ama kolay açılmıyor.

Yükleniyor...