Ben delirdim mi acaba?

Çok saçma şeyler yaşadım aşk meşk işleri işte hala atlatamadım hiçbişeyi ve bu bana çok ağır geliyor arkadaşlarımla da çok büyük sorunlar yaşadım herşey üstüste geliyor delirmiş gibi hissediyorum durduk yerde ağlama krizleri titremeler geliyor içimden başka bir insan çıkıyor sanki arada benim neyim var ya intihar etmeyi aklımdan geçirdiğim oluyor sonra ben ne diyorum ya diyorum kişilik bozukluğu falan mı bu?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Çok düşünme

2- Düşündüğün zamanlar ince detayların içine girme

3- Cevabı net olmayan sorular sorma kendine

4- Elden geldiğince yalnız olmamaya çalış

5- İçine atma, paylaş, dışa dönük ol

6- Bir dönem yaşadıgının farkına var artık, bu dönemin geçeceğinin de farkına var.

Bir geldi mi üst üste gelir zaten, sabırlı ol, bu dönemi atlatana kadar daha keyifli şeylerle meşgul olmaya çalış...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Ayrılık var zannedersem. Kafana takma dünyada bitek o yok şöyle bir etrafına bak, gez, toz, eğlen, zevk alacağın şeyleri yap, hayata ak inan bana hatta yemin ediyorum bunlara ilerde güleceksin senden daha değerli değil o inan bana bir kere sen bayansın güçlü ve belinde silahı olan birisin çünkü kadınların silahı vücutudur bunu unutma rahat ol bunlar kesinlikle ve kesinlikle geçecek aynı durumları bende yaşadım ama şu anda iyiki böyle olmuş diyorum. Helede intihar kesinlikle bırak yapmayı aklına bile getirme düşünsene diyelim sen intihar ettin ve öldün bu defa o şahıs ne diyecek benim yüzümden intihar etti diyecek ve havalara girecek anladın dimi. Ağlama krizleri ve titremeler geçer merak etme ama şartı onu bırakmak hayatından çıkarmak ve kafandan silmek ve de bana tekrar döner mi acaba ümidine kapılmamak eğer bunları yaparsan o ağlamalar ve titremeler sen ölene kadar sürer haberin olsun. Ondan önce o yoktu yanında mutsuzmuydun hayır şu anda o yok yine mutlu ol yalnızlık mutsuzluk değil bence mesela bende yalnızım biriyle tanışmak istiyorum ama eğer biriyle tanışmazsam intihar ederim filan demiyorum çünkü bu hep böyle gitmeyecek Gökselin de dediği gibi. o yüzden gönlünü ferah tut resmini görmedim ama güzel ve çekici bir kız olduğunu tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • yalnız kalmamaya çalış kendine bir uğraş bul,mesela küçük boncuk türlerinden kolye ,küpe türünde şeyler yap rahatlatıyor insanı özellikle bayanları...

0|0
    0|0
  • Kişilik bozukluğu felan değil bu durum.Çok ağır travma geçirmişsin nedeni bu..

0|0
    0|0
  • delilikle alakası yok da . . dikkat et derim yinede bacım :)

0|0
    0|0
  • ergenlik...

0|0
    0|0
  • Kişiliğin bozulmuş. sanırım kafayı sıyırmışsın.

0|0
    0|0
  • daha çok kafan bozuk gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• buna depresyon dıoruz.. cık gez dolas yenı ortam kur mutlu olmak ıcın bırseyler yap

0|0
    0|0
  • depresyon sadece bunu devam ettirirsen ömür boyu yakanı bırakmaz 4 senedir bırakamadım ben yol yakından toparlan arkadaşım

0|0
    0|0
  • aynısı bende de vardı bnevi depresyon gibi işte. her gün ağlıyodum falan. ama tatile git kafanı dağıt yeni bir aşk bul insan düzeliyor yavaş yavaş hayata ısınıyo gerçekten dikkate al yazdıklarımı bence :)

0|0
    0|0
  • çok takma kafaya

0|0
    0|0
Yükleniyor...