Sizi en çok etkileyen karşı cins davranışı nedir?

kızlar bir erkek sizin için ne yapsa çok fazla etkilenirsiniz?

erkekler bir kız sizin için ne yapsa çok fazla etkilenirsiniz?

0|0
117

En İyi Kız Görüşü

• bir kere facebookunda falan kızlarla çok içli dışlı olmuycak

Telefonunu köşe bucak saklamıycak

Dansöz gibi kıvırmıcak

Benim yakın kız arkadaşlarımla veyahut da kız arkadaşlarımla yüz göz olmucak

Ağır başlı olcak nerde nasıl davranması gerektiğini bilcek

Sürekli kendi doğrularını savunmucak az ileri görüşlü olcak

Sahiplenmesi bilcek

Sürekli depresyonda sinir krizine girin biri olmucak

ben böyle kişilerden hoşlanıyorum

0|0
    0|0
    • sen gibi kkızda var demek memlektte hoşlandım sölediklerinden

• Bir de yaka kartı tak tam olsun. "Bilmem kimin sevgilisidir..." Hepsine çok iyi. Ama doğrularımdan taviz vermem.

• Benim orda anlatmak istediğim kendi doğrularını yaşarken karşıdaki kişinin doğrularını ezmemesi bencil olmaması.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• sevgilimle yürürken elimden tutup korumammışçasına etraftan korumaya çalışması , birinin bana çarpmaması için habire elimden tutup çekmesi etrafı kolaçan etmesi beni çok etkiliyo mesela ayyy canım aşkım benim :D

0|0
    0|0
  • kızlarla çok içli dışlı olmaması lazım öncelikle. bana vakit ayırması sürekli değil ama sevgisini arada göstermesi lazım bide öyle beraberliğimizi saklamaması lazım :)

0|0
    0|0
  • arkadaşım bişey dikkatimi, çekti.sadece kızların cevaplarına yorum yapıyorsun.erkeklerin cevaplarına neden yorum yok..))))))))

0|0
    0|0
  • Bi erkek güven vermeli en başta gerisi gelir;)

* kız cevresını sılmeli oyle etrafı kızlarla dolu erkekten faydaa gelmez zaten!

0|0
    0|0
    • tüm kızların yakındığı durum bu ama size bişey söleyim kariyeri iyi tipi baya düzgün erkeklerin etrafında çok kız olur onu elde etmek için işsiz az para kazanan tipi bakılmıycak erkeklerin etrafnda pek kız olmaz :)

• tabi ki degil. yanii ümidim var

• eşini bulduysan ne mutlu sana

• anlayışlı ve sabırlı olması etkiler(çok var daha ama hepsini saymim :) )

0|0
    0|0
    • say say çekinme

• gerisi bana kalsın :)

• :) kalsın

• Anlayış , kibar davranış ile etkiliyebilir :)

0|0
    0|0
  • Ruh öküzüm olsa çok etkilenir nikahıma alırım.

0|0
    0|0
  • Dudaklarını yalayarak bana bakması beni etkileyebilir. Tabi yakışıklı olması lazım, çirkin bir adam bu hareketi yapsa ne fayda :D

0|0
    0|0
  • erkekler kızlara birazcık ilgili ve özel olduğunu hissettirsin etkilenmek öte aşık oluyor ya bu kadar salak işte kızlar.

0|0
    0|0
    • hiç sanmıyorum gayet yaman kızlar

• ben 5 yıldır bekliyorum benimkini. demek ki daha hayrlı bir kısmetin olacak iyi ki onlar olmamış da bu kız olmuş diyeceksin. sen bazı şeyleri bir an evvel yoluna koymaya bak. daha sonra da hayırlı bir kısmet bulup yuva kur

• hayal ama belki olur

• bi erkeğin nazik kibar ve dşünceli olması çok etklio açıkcasıı..

0|0
    0|0
    • haklısın ama öyle olsa nazik kibar düşünceli olupta evde kalan erkekler olmazdı :) hiç

• istisnasın tabi tipi çok düzgün bir kızsan

• herkes şaşrıo ama bn iyiym

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir şey yaparken Allah c.c düşünerek yapıyorsa .. O kız benim olmalı

3|3
    0|2
  • kedileri sevsin ilk görüşte aşka inanan biri değilim ama kedileri severken göreyim yıldırım nikahı ile evlenirim

0|0
    0|0
  • Nefes alıyo olması.Çok etkileyici...

0|2
    0|0
  • Cüretkar hatun etkileyebilir.

0|0
    0|0
  • verirse iyi olur.

0|0
    0|0
  • kizlarin ellerini doslerine koymalari tabii az dekolte varken

0|0
    0|0
  • pampa bunların yapma dedikleri şeyleri yapıcan daha ii aşık oluyorlar , bakma sen öyle dediklerine ..

Boşuna yakınmazlar illa kötümü, piç mi olalım diye onun için sana tavsiyem

pampa eşin düşündüğün kişi hariç kimseye iyi davranma , ulan eşim olucagını nasıl anlıcam falan dersende onu bende bilmiorum : D bol şans

0|0
    0|0
Yükleniyor...