Dügündeki kizlarin arasindan nasil bir kizi begenirsiniz?

Dügünlerde bir çok güzel kiz oluyor ama onca kizin icinde tek bir kizin sizi etkilemesi icin nasil olmasi lazim?

0|0
018

En İyi Erkek Görüşü

• aslına bakarsan çoğu yapmacık olduğu için pek güvenmyorum bakmıyorum da zaten hatta bazıları o kadar abartıyo ki bakılasıyı bakılmaz hale getiriyo güzel olacam diye iyice çirkin demiyelim de itici oluyolar . kendileri olmaları lazım bence orta halli yani tabi bu benim fikrim kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• kişiden kişiye değişir ama ben düğünde öyle sürekli oynayan kızlardan hoşlanmam hele bir de yaptıkları makyajı ve giydikleri kıyafetleri görüne tiksiniyorum sade giyinen sade makyaj yapan hanım hanımcık bir kız dikkatimi çeker her daim

1|0
    0|0
    • bu zamanda hanım hanımcık olan kızlar pek beğenilmiyo be kardeşim bazı erkekler onu farklı gözle değerlendiriyolar sade doğal güzel olanı itici bulan bile var ...

• eskide mi kaldım ben demek :))

• topuklu ve açık giymeyen mutevazi şık bir olgun kızı...

1|0
    0|0
    • topuklu giyinince ne oluyo ki, kötu birsey mi

• e yani yoksa hayatta giyinmem, kendimi de rezil etmem. Allah muhafaza düsünsene düsüp rezil oldugumu :)

• ee Gizlisin eklemiyoruzda seni =) Sen ekle bakam topuklu ile yürüyen barbi :P

• tatlı masum gıbı suratı olan kızı secerımm her turlu o dugunde bıle makyaj bellı olmayan kız candır daha bı orjınal gozukuyo gozume ılgımı cekıyor dırek saygılar :)

0|0
    0|0
  • Eğer yaptığı dans Hip Hop veya Arambi ise ve beli ile kalçasını iyi oynatıyorsa. Üzgünüm, evet o benim karım <3

0|0
    0|0
    • beli ve kalçasini iyi onatan yatakta da iyi olur diye mi düsünüosun :)

• sen alttan alttan laf sok sonra arkadas oluyor muyuz :)

• O lanet canın cehenneme ekle hadi ! <3

• herhalde düğüne gidecen ve erkeklerin dikkatini çekmeye çalışcan :D bence insan gibi giyinde ne yaparsan yap :)

0|0
    0|0
  • Çok süslü olmayan duru güzelliği olan bir kızdan etkilenirim

1|0
    0|0
  • Düğünden kız beğenmem.Sonunun evlilikle bitmesi gerektiğinin düşünülmesi ihtimali %80 dir

0|0
    0|0
  • düğünlere gitmiyorum senelerdir bir gün evlenmeyi falan düşünsem gidip düğünden beğenmem :)

0|0
    0|0
    • neden?

• gizli degilde, pek önemsemem erkekleri, yani öyle süzüpte erkeklerle ilgilenmem. Ki ilgilenecegim erkek tipi belli de bu dünyada yasamiyo :)

• işin zor ne dyim gizli bayan

• Bana sorarsan ne kadar doğalsa o kadar etkileyicidir

0|1
    0|0
  • contaları düşmüş balatayı sıyırmış kızı seçerdim :D

0|0
    0|0
  • millet romantik dans ederken sen cik oraya kolbasti oyna kesin etkilenir

0|0
    0|0
  • o tek kız hep vardır bilmiyorum sanırım bu sadece zevklerle alakalı bir durum

0|0
    0|0
  • ağır sakin oturan kız en iyi kızdır

1|0
    0|0
  • Kendi düğününde olmadığının farkında olan kızlar.

0|0
    0|0
  • o kızların makyajsız hallerini görmek isterdim

0|0
    0|0
  • İlk önce kıyafetine bakıyorum güzel mi diye güzelse zaten yüzüne bakarım işte

takip ederim yakından uzaktan ondan sonra eğer beğendiysem he güzel kız

beğendim derim aileme sorarım bu kız kimlerden diye söylerler hemen :D

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin asil olmalı; kendinden emin ,dik yürüyen ve baktığı zaman erkeğin içini titretmeli ve mümkünse boyacı küpü gibi olmamalı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...