Buluştuğunuz kişi hayal ettiğiniz gibi çıkmazsa?

Sosyal paylaşım sitelerinden tanışıp buluştuğunuz biri oldu mu? fotoğraflarında cok shop olduğunu farkettiğiniz ya da söylediğinden daha kilolu veya daha kısa olan, ne yaptınız? Olmadıysa ortamı terk etmek için bahaneniz ne olurdu?

0|0
718

En İyi Erkek Görüşü

• çıkmazsa, senle de buluşurum =)

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Bahsettiğin kişilik zaten saçma bir konumda, dış görünüşe önem veren ve sadece onu tatmin edecek şeyler boy, kilo,yüz falan. Zaten duygulara ve kalbe önem veren bir kişi için önemli olmayacaktır meleğim: <3 Bu arada brokoliyi bende severim ama takım değiştirmem I <3 Barcelona. ! ^_^

0|0
    0|0
  • Ben bikere 3 yıl konuştum bir kızla boyunun falan kısa olduğunu biliyordum ama buluştuğumda cüce olduğunu fark ettim :( ama ne yapıcaksın oturduk yemek falan yedik sonra vedalaştık insanlık hali herkesin başına gelebilr keşke normal olsaydı farklı olabilirdi :(

1|0
    0|0
    • tarji komik bir olay. camda ayağa kaldırıp bir endamına baksaydın

• hiç cam açmadık ki. facebookta fotoğraflarda da boydan yoktu ben de kısa diye koymuyor sanmıştım böyle olcağı aklıma gelmemişti

• ortamı terk etmek karşı tarafa bir hakaret olur ayrıca kişilik sahibi biri bunu yapmaz otur muhabbet et illa aşk yaşayacaksınız diye bir şey yok arkadaş olursunuz ama muhabbeti de sarmıyorsa açık açık dile getir bunu

0|0
    0|0
  • Neden terk edesin ki . Özgüveni zayıf bir insan. Güzelce sohbetini edersin. Sonra buluşmazsın bir daha

0|0
    0|0
  • sanal alemden biriyle tanışıp buluşmam için uzun bir zaman onu tanımam ve kamerada da görmem gerekli

0|0
    0|0
  • Üstüme bir şey döker. İzin isteyip sonra görüşmemek üzere çıkarım. Hattımı değiştiririm vs..

0|0
    0|0
  • kalbini kırmadan olayı ıdere ederdim hemen terk etmezdim ortamı

0|0
    0|0
  • çıkmasın ben onu dıs gorunusu ıcın begenmemısımdır.zekası ıcın sevmışımdır haha :D

0|0
    0|0
  • kımse resım ya da kamerada gorusmeden bulusmaya gıtmez ki

0|0
    0|0
  • Beklediğim gibi olmaması olurdu.Zaten bir daha görüşmeyi düşünmüyosun bari dürüst ol.

0|0
    0|0
  • Yanlış tercih yapmadım hiç :D

0|0
    0|0
  • Evet esmer kadınlar iticidir.

0|0
    0|0
  • arkamı döner giderim

0|0
    0|0
  • sen öyle bişey yaşadın sanırım

0|0
    0|0
    • hahahahahaha evet :D

• yarım saat bir saat oturduk, belli etmemeye çalıştım, sonra acil bir işimin çıktığını gitmem gerektiğini söyledim, hesap kakmak gibi olmasın diye kendi hesabımı ödedim, mesaj attığında yine cevap falanda verdim ama hafiften soğuttum arayı

• çok kötü bişey yapmamışsın insaflısın

• önce kameradan konuşup işi garantiye alırım . ;)

0|0
    0|0
  • yıkılırım :D

0|0
    0|0
  • var buluştuğum tahmin ettiğim gibi etkilemedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim sosyal paylaşım sitesinde tanıştıgım biri olmadı ama okulda bir arkadaş vardı çocuk facete bir kızı begenmişti kız mavi gözlü kumral güzel görünüyordu çocuk buluştu ve bir daha konuşmadı kızla noldu dedik diyor ki kızı tanıyamadım kahverengi gözlü ayrıca kumral da değil nası bir shop programı kullanıyor hala onu düşünüyorum dedi :D

0|0
    0|0
  • Dış görünüşü geç nedir ki kısa olsa ne olur biraz kilosu olsa ne olur...

İçi değişik olmasın kof olmasın o asıl hayal kırıklığı...

1|0
    0|0
  • biraz konuşur ve uygun dille begenmedimi söylerim..

0|0
    0|0
  • Allah belanı versin fotoşoookk derdm içimden

0|0
    0|0
  • o gunumu onunla gecırırdım bıdada gorusmezdım

0|0
    0|0
  • Çok gülerim :dddddd

0|0
    0|0
  • bir kişi oldu .. oda fotolardan daha hoştu gerçeği ... ama olmadı terk etti gitti benii .. çok canım yandı ..o günden itibaren netteki tanışmalara uzağım ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...