Kapat

Farklı kişilerle tanışıp aşk yaşama isteğiniz var mı?

20 yaşımda ilk kez sevgilim oldu öncesinde hep bir kişi olsun son olsun derdim ama şimdi onunlayken başka kişilere ilgi duyuyorum bir kişiye bağlı kalmak sanki bana göre değil gibi karşıma çok daha iyileri çıkar ve onlarla farklı şeyler yaşama isteği bildiğin erkek mantıgı var ben de çok sinir bir durum ya pişman olacagım şeyler yapıcam böyle:(

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• -Sen doğruyu yanlışı biliyorsun

-Ne yaparsan kendine edersin

Benim bildiğim birşey vardır. Hayatıma birisi girer, şayet yürüyebildiği kadar yürür, varsa olacağı evliliğe kadar gider. Şayet ben ona muhtaç olmam. Ben onsuz da yaşarım, onla bir başka yaşarım, fakat ayrılık gelmediği müddetçe...

Şayet bir ayrılık geldiyse zaten asıl kişi o değilmiş.. Fakat bu küçümsediğim anlamınada gelmez...

Cinsellik mi, bu sana kalmış :) Herkes kendinden sorumlu, doğrular yanlışlar geçmişin geleceğin ortada bir durumdur bu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Normal birşey bu isteğin, insanız AC gozluyuz, işin kötüsü ne istedigimizi bilmiyoruz, dünyada çok bunaldigimiz icin her şey denemek istiyoruz,
    Tabi ki bu da seni mutlu etmicek, en iyisi senin isteğin gibi yaşayan birini bulup ona sormak, eğer pişman değilse mutluysa ben de ole yasiim sen de

0|0
    0|0
  • Yok, hiç de olmadı. Farklı kişileri tanımak için illa ki flört-aşk yaşamak gerekli değil. Normal arkadaşlık yeterli oluyor. Gözlem yapıyorum bol bol, sohbetler davranışlar tepkileri hep not ediyorum aklıma... Sonuçta kimseye ilgi duymuyorum, manzara kötü çünkü

0|0
    0|0
  • İşte bunlar şeytanın oyunlarıdır canım..Aklını başına devşir şeytanın vesveselerine kulak asma.

Amacı seni hayattan bıktırmak seni üzmek..

İlişki başladı diyelim ondan sonra bir başkası bir başkası derken çok farklı bir yerde olursun.

0|0
    0|0
  • ilişkilerin cidediyetine olan inancını kaybetmiş görünüyorsun.bazı kadınlarda bunu görüyorum,hemen ciddi olmak yerine bir süre seçenekleri denemekten yana oluyorlar.onlara hak vermiyor değilim :)

0|1
    0|0
  • Bu çok zevkli ama aynı zamanda çok tehlikeli bir ruh hali aslında. Flört durumuna kadar eğlenceli ama biriyle ilişki yaşadıktan sonra sadık halini alabilmek lazım.

0|0
    0|0
    • o sadık halini almak çok zor ama

• aynen sürekli hesap vermek gece gündüz mesajlaşmak hep aşkım falan diye konuşmak çok sıkıyodu beni o da önceden karşına serseri canını yakan biri çıkmadığı için değer bilmiyosun şimdi zamanla piişman olursun dedi :/

haklı sanırım..

• Eh kısmen haklı. Ama çok romantik, kısıtlayıcı ilişkilerde her insanın yapısına göre değil.

• Evet her gün biriyle tanışıp yaşamak istiyorum hatta günde 2 kişi bile olabilir :)))

0|0
    0|0
  • Aaah canım ah.

Çok edebiyat parçalamaya gerek yok.

Hepimizin zaman zaman isteyebileceği şeyler bunlar..

0|0
    0|0
  • sen bildigin gibi yap öenmli olan senin ne istedgin

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep sex.

0|0
    0|0
  • ilişkinde aradığını bulamadığındandır

0|0
    0|0
  • merak herşey yaptırır insana:)

0|0
    0|0
  • sıkılıyormusn bir süre sonra

0|0
    0|0
    • evet :/

fazla ilgiye falan da gelemiyorum romantizm falan bana göre degil

• sanırım öyle de yaşayıp pişman olmak da var

• insan isteyerek yaptığı birlşeyden pişman olmamalı bence

• daha gençsin o yüzen bunlar

0|0
    0|0
  • Mutsuz olursun... Eğer aklını başına toplamazsan sen zarar edersin ve çok pişman olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakıyorum erkek üyeler bu gün çok kibar .Normalde böyle konuşan kadınlara dünya mutfaklarından değişik peynirleri saymak olurdu.Erkekler göğüslerini gere gere çok rahat bir şekilde bu soruya evet derler ama kadınları yargılarlar.Ben kendim kim neler yapmak istiyor umrumda değil.Ben hayatım boyunca sadece bir insanla hayalim vardı.Hiç bir zaman değişik tenlerde gezmek istemedim ve biliyormusun bunun için bile yargılandım.İstesen bir dert istemesen yine bazıları için dert.Dilediğin gibi yaşa :).

0|0
    0|0
    • evet bende yargılanacağımı düşünmüştüm ..

ama yaşadıgım falan yok yaşamamak için uğraşıyorum bir kişi oldu onda da böyle hissettim bu durum o kişiyle mi yoksa benle alakalı mı onu anlamaya çalışıyorum

• Sanıyorum meraklısın.Yeni tenler denemek istiyorsun yeni keşiflerde bulunmak istiyorsun ama bir şeye dikkat et.Bu yolculukta pişman olmamalısın..Bir çok kadınla karşılaşıyorum hep pişmanlar yaşadıklarına.Buna karar ver.Bir de şöyle düşünüyorum.Kızım olsaydın sen sana aynı tavsiyede bulunurmuydum? Açık konuşim hayır :).İstemezdim 10 larca tenlere dokunmanı ve onlarla bunu yaşamanı ama annen değilim.Umarım pişman olacak şeyler yaşamasın.Güzellikler dileirm.

• hayır. tek bir kişi olsun ömürlük olsun isterim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...