Ankarada aşık olmak çok soguk

ankara neden bu kadar içine kapalı ınsanlar hersey duvarlar arasında içine girene kadar soguk suratlar nıye boylesınız ya

0|0
88

En İyi Kız Görüşü

• Hayır gerçekten ankaralılar çok soğuk. Ben izmirliyin ve ankaraya geldiğimde gerçekten cok kötü oluyorum.

0|2
    2|1
    • Ankara insanı cok soguk inan. Ankara ayazını sende yesen belki yerinden kıpırdamazsın.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Semtten semte değişir tabi ki ama bu güne kadar tanıdığım insanlar arasında Ankaralılar kadar güler yüzlü olanlar yoktu .

1|1
    0|0
  • sadece aşk değil her açıdan soğuk şehir.. yıllar önce buraya taşındığımda yaşadığım hayal kırıklığını unutamıyorum. buz gibi insanlar ne sıcaklık var ne dostluk..

0|0
    0|0
  • Ankaralı degilim, onlarla uzaktan yakından alakam yok..Ama Ankara'yı ve Ankaralıları seviyorum

Bunu Ata'ma borcluyum..

0|0
    0|0
  • ben böyle değildim tutamıyorum yoruyor beni kendi yaşlarıyla boğuyor beni boğuyor beni dırırırırım

0|1
    0|0
  • Bir ankarada mi saniyorsun

0|0
    1|0
  • bize çünkü fazla açık insanlar cıvık ve yavşak etkisi yapıyor. mesela izmirliler var bizim okulda fazla cıvıldaklar :D kızlarıda erkekleride.

0|0
    0|0
  • yapmacık insanlara soğuk davrandığımız doğru

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bız ınsana gardaş dıye hıtap ederız,ılk gordugumuze bıle... soguk olduklarımız kendınde arasın herseyı...

3|1
    0|0
  • Ankara soğuk ama ben bu kadar güzel bir kız görmedim daha Ankarada, hem güzel hem sempatik,hem akıllı, hemide arkadaş olarak ekli bende, ammmaaa sevgilisi var be :(( şanssızım işte kör talihh :D

0|0
    0|0
  • ankara banada donuk gelmiştir belkide ön yargı bilmem orada biraz yaşamak lazım belkide ama arkadasım ist Ankara gitmişti hep sıkıldığından bahsederdi ama zamanla alıştı

0|0
    1|0
  • İStanbul Boğazıda Degil Ankara Ayazında Sevdik Kardeşim Ama unuttum sanma yagmurlu gecede git dediğini!

0|0
    0|0
  • Bürokrasi kenti, soğuk.

0|0
    0|0
  • adamına göre muamele ediyoruz ondandır..

0|0
    0|0
  • Havasındandır

0|0
    0|0

• Acı çekiyodur

0|0
    0|0
Yükleniyor...