Erkeklerin sayginligini nasil kazanirim?

Merhabalar,

Erkekler nasil kadinlara saygi duyarlar? Bir erkegin kalbine nasil girerim, yani beni gönülden sevmesini (illa asik olmasi gerekmiyor, dostça sevmek gibi bir sey kast ettigim, onun için özel biri olayim) nasil saglarim, bunun için nasil davranmaliyim?

Ukala davrandim olmadi, soguk davrandim yine olmadi, normal biraz mesafeli davrandim oda olmadi, baktim bunlar ise yaramiyor, çok sicakkanli cana yakin davrandim bu seferde ise yaramadi. Lütfen yardimci olun!

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle senin şekil değiştirmen ana unsur değil. Bazen ne kadar çaba gösterirsen göster karşındakinin umrunda bile olmuyor. Ayrıca şekilden şekile girmek sadece seni yıpratır. Çünkü onu kazanmak uğrunda bir hareket yapıyorsundur. Bu uğurda kendi değerlerinden, kişiliğinden vazgeçmen de cabası...! Bence sen sen ol! her durum ve koşulda dürüst ol. En ufak bir olayda bile, kaybedeceğini bilsen bile yalan söyleme. İkili ilişkilerde hep yüzüne gül, bakışların gözünün içine olsun. Para, siyaset, din, cinsellik gibi konularda çok fazla, çok derinden konuşma. Bazı şeyleri ondan da bekle, yani olaylarda onunda üzerine düşen birşey varsa; sen yapma. Hepsinden önemlisi, hani onu yaptım olmadı bunu yaptım olmadı diyorsun ya, kendin ol, işe yaramıyorsa başka birisini bul. Bu dediğimi yanlış anlama; erkeklerin hepsinin birden saygınlığını, sevgisini güvenini kazanamazsın.! Her yaptığın her düşündüğün herkesin tarzıyla uyuşmaz! Sen doğru bildiğin, kalbinin huzurluyum dediği, diyeceği şeyi yapacaksın. Düzgün bir insan olduğunu göstermek için elinden geleni yapacaksın ve GERİSİNİ KARŞI TARAFA BIRAKACAKSIN. Karşı tarafın tutumunun olumsuz olması senin başarısızlığın değil; tam tersine zaten ilişkinizin(BU HER TÜRLÜ İLİŞKİ OLABİLİR) sağlam temellerde olamayacağı anlamına gelir ki, iyi ki olmamış dersin. Son olarak şöyle bitirmek isterim ki; YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL YA DA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN. Başkası için kılıktan kılığa girme... Sevgiler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Özüyle dışı bir olan, dedikleriyle yaptıkları çelişmeyen, kendini dış görünüşten ibaret görmeyen, teşhirci-dedikoducu-röntgenci olmayan, oturuşu yürüyüşü konuşmasıyla bir ağırlık yansıtabilen, akıllı, entelektüel, insanlarla mesafesini koruyan, her önüne gelene içini açmayan, seçici olan, samimi, kendisiyle barışık olduğu için gereksiz hırslardan ve gösteriş merakından da arınmış olan birine saygım sonsuz olur

1|0
    0|0
  • '' Erkekler nasil kadinlara saygi duyarlar? Bir erkegin kalbine nasil girerim, yani beni gönülden sevmesini (illa asik olmasi gerekmiyor, dostça sevmek gibi bir sey kast ettigim, onun için özel biri olayim) nasil saglarim, bunun için nasil davranmaliyim? '' gibi sürekli bu düşüncelere sahip bir kadına saygı duymazlar bu kesin.

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişirde bana romantizmi soksalar girmez o kadar odunum bir kadın nasıl aşık oluyor ya da bir kadına neden aşık olunuyor onu daha çözemedim..sonuçta yiyen içen malum işlevi olan birşey belkide ruhsal birley bu metalaşmamış birşey olsa gerek saygı hakedene verilen birşey bana göre...sosyal statüsünede iktisadi statüsünede saygı duyuluyor...lümpen olmamak lazım bence...

0|0
    0|0
  • ELİNE BELİNE VE DİLİNE SONRA DA GÖZLERİNE HAKİM OLARAK.

0|0
    1|0
  • Efendi ol ki , o seninle konuşmak istesin, Komik ol ki o senle gülsün , öyle konuşki her kelimen onun buzla örtülen kalbini eritsin ...

0|0
    0|0
  • kişilikli davran. ne o öyle hergün farklı davranmak falan. adam deli bu bir günü bir gününü tutmuyo demiştir

0|0
    0|0
  • Kendin ol, ağır başlı efendi akıllı...Ben böyle bir kızı beğenirim :)

0|0
    0|0
  • erkegin kalbine giden yol mideyle orantılı

0|0
    0|0
  • kendisine saygı duyan,ortalık malı olmayan

0|0
    0|0
  • Lav gibi akışkan olmasan belki severdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin davranisinin bir onemi yok. Karsindakilerinin davranislari yanlis karaktersizler. Senin hata bu kisilerle olmak;)

0|0
    0|0
  • karsı tarafın ıstegıne gore hareket etme nasılsan oyle ol

0|0
    0|0
  • saygın kişilikli ve doğal biri olarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...