Vücut çatlakları çok mu itici?

benim kalçamda ve bacaklarımın iç kısımlarında çatlaklarım var. hatta bir ikitane dizlerimdede var. erkek arkadşaımla ne zaman yakınlaşsak bu aklıma geliyor ve doğal olarak kendimi geri çekiyorum. birlikte olmak istiyorum ama korkuyorum sizce çok mu itici.görünce soğur mu benden?veya hevesi kaçar mı? kilom felan normal boyumda 1.65

2|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Çatlaklardan dolayı değilde, çatlakların yüzünden sergilediğiniz tutuma anlam veremez ve konuyu bilmediği için ilişkinin sağlamlığını sorgular. Mesele etmeyin hatta onunla bu düşüncenizi paylaşın. Varsa vardır. Utanılacak bir konu değil.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• seni gerçekten seviyorsa kafasını böyle şeylere takmaz bu daha çok senin piskolojinin sana oynadığı bir oyundur. Çoğu insanın saçından tutun tırnağına kadar mutlaka bir şeye takıntısı vardır. Empati yap sen onun yerinde olsan gerçekten sevdiğin kişide böyle bir durum olsa ondan soğurmuydun ;)

0|0
    0|0
  • Cok catlak yoksa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Gayet iyisin canım benim :)

0|0
    0|0
  • Hiç hoş değil bence yaşlı neneler gibi.

0|0
    1|0
  • Hemen cildiyeye git hiç sorun filan yapma.

0|0
    0|0
    • çözümü yok bunun gittim kalıcı malesef

• Vücudunu görmeden bilemem ama çok büyük değil heralde. Mutlaka bir çözümü var onun başka doktorlara filan krem verirler. Soğuk suyla duş al özellikle çatlak olan bölgelerine çember şeklinde gezdir duşu. Suyu bol iç süt ve süt ürünleri tüket. Slip tarzı külot giy aynı zamanda regl döneminde de rahat edersin. Erkek arkadaşına gelince ona bu durumu söyle ayrılırsa hiç kafana takma seni sen o halinle sevsin.

• Seni öyle kabul edecek birini bul. Hiç canını sıkma rahat ol üzülmeni istemem senin. Bence çok normal bişey. Olabilir ne olacak ki vücutta biraz çatlaklar olunca. Söylediklerimi yap moralini yüksek tut hiç utanma her güzelin bir kusru vardır görüşürüz iyi bak kendine.

• bence erkek arkadasın o an onunla ilgilenmez :)

0|0
    0|0
  • ben çok seksi görüyorum çatlakları sanki vucudun doğal dövmesi gibi bişi

0|0
    0|0
  • Yatakta catlaga bakan erkek yoktur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yaşın kaç ve bu yaş aralığın vücut çatlakları garip

0|1
    0|0
  • çatlakları olmayan kadın görmedim

eğer çatlakları kafasına takıyorsa o erkek zaten kafasında çatlaklık vardır bence

0|0
    0|0
  • hayır takmamaya çalış onlar da takmaz

0|0
    0|0
  • Çok sık kilo verip almaktan kaynaklanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...