Buluşmak isterim ama korkuyorum

Merhaba,

İnternette bir erkekle tanıştım. Sohbetimiz güzel onun bir ciddi bir ilişki istemedigni biliyorum. Yani bayan arkadaş ok ama ciddi evliliğe doğru hayir. Kendisi çok acik bu konuda

Şimdi bulusmak istiyor biliyorum devamı gelecek seks felan. Ne yapsam hoslandim ondan aslinda. Ama ciddi olmayan bir ilişki beni çokuzebilir.

0|0
021

En İyi Erkek Görüşü

• Amacın ne senin? önce bunu bilmen lazım. yatak arkadaşı arıyorsan bircok erkek gelir. ama gelecek arıyorsan gitme.

Ciddi olmadıgını adam soyluyor. kendine ne kadar güvenebilirsin ki? gidip onu kendine aşık mı edeceksin?

adam belki de senin gibi bircok kişiyle buluştu ve yatak arkadaşı oldular sonra da cekip gitti.

belki de sen öyle tiplerden hoslanıyorsun. git ne diyeyim. ama ciddiyet yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Bence üzmez aşık filan olmazsan çünkü 30 35 yaşındasın çokta zevkli olur hayatını yaşa dünyaya birdaha gelmeyeceksin ki bu günleri değerlendir ama aşık olmamaya çalış dediğim gibi aşık olursan ve bu seni biranda terk ederse bitersin çünkü amacını bilmiyorsun belkide yatağa atmak olabilir. Vay be benimde senin yaşlarında çıkacağım bir bayan olsa senin gibi hemen evlenirim valla onla çünkü olgun bayanlara bayılıyorum.

0|0
    0|0
  • İlişkiyi noktalamak istediğinizde sizi anlayışla karşılayacak ve bitti dediğiniz an bitirecek bir yapıdaysa gönlünüz ne istiyorsa onu yapın. Ama bu yapı hakkında soru işaretleriniz varsa ilerisi için problem olur.

0|0
    0|0
  • Bile bile lades demeye demeye dünden razısın niye soruy yonki

Ne diyelim

Olsun çık yat yaşın zaten olgun yaş cinsel ihtiyacını karşıla ama aşık falan olma gibi şeyler mi diyelim .

0|0
    0|0
  • kendini yıpratırsın,bu konuda hazır değilsen ve seks istemiyorsan tabiiki de üzülürsün,bekletilerin ve düşüncelerin aynı olması lazım,adam açıkça söylemiş,karar senin,

0|0
    0|0
  • yaşınız 30 a gelmiş ve ciddi ilişki istemediğini bile bile buluşmak istiyorsunuz, kızları anlamak mümkün değil...

0|0
    0|0
  • Sadece seks için olacak bir ilişki seni her yönden tatmin etmeyecekse, hiç bulaşma derim.

0|0
    0|0
  • Başkasını bulana kadar gönül eğlendir sen de, takıl onla.

0|0
    0|0
  • sırf bu soruyu sormak için gelmişsin :D . çık dışarı>>>

0|0
    0|0
  • camda gör :) 1 ay kadar daha telde görüş :) ara sıra kızdır tepkisini ögren sonra ver coskuyu

0|0
    0|0
  • anı yasamak ınsana huzur verır hem unlu bır soz varya hani SONUNU DUSUNEN KAHRAMAN OLAMAZmıs ...

0|0
    0|0
  • sen de kendıne guven ve onu kendıne asık et... kadın ısterse yapabılır

0|0
    0|0
  • sen ne istediğini önce bilmelisin derim tanımak isterdim seni

0|0
    0|0
  • oha yasa bak senin ewlwnmen lazımdı şimdiye abla:DD

0|0
    0|0
  • madem oyle bulusun korkunuzu yenın sonu bır ıkı ılışkı yasyıp ayrılırsınız olan sıze olur

0|0
    0|0
  • Bence cevabı sen zaten verdin...

0|0
    0|0
  • Korkuyorsan bulusma

0|0
    0|0
  • göster ama elletme

0|0
    0|0
  • netten tanısalım lutfen her yola gelırım ...

0|0
    0|0
  • avm de buluşu derim

0|0
    0|0
  • İnsanların İki Bacak Arasında Beslediği

Heveslerini Aşk Diye Kucaklamadığım İçin

Gurur Duyuyorum Kendimle !

Ceremesi Yalnızlıkmış ...

Başım Gözüm Üstüne !

0|0
    0|0