Böylesi sadece filmlerde olur sanıyordum, düşünmekten çıldırmak üzereyim...

Aşığım. Konunun özü son kısımda ama anlamak için hepsini okumak gerekir diye düşünüyorum.

DGS dershanesinde aynı sınıftaydık, ocak gurubunda. Ben karakterimden dolayı insanlarla fazla samimi değilim. Özellikle de yeni bir ortama girdiğimde. Burada da öyle olmuştu. Kayıtlı olduğum gurup ocakta başlamıştı ama ben ancak haziranda ortama ısınmaya başlamıştım. Ve sırf aşık olduğum kız için.

Haziran ayında ders sonunda bir espri yapmıştım -geçen sene de aynı dershaneye gittiğim için hocalarla aram iyiydi- kız dönüp bana bakıp gülümsedi. O an bende şimşekler çakmaya başladı. Gel zaman git zaman iyice hoşlanmaya başlamaya başladım, aşka dönüşüyordu. Dershaneye her sabah onu görme ümidiyle gidiyordum. Çoğu zaman arka sıradan onu izliyordum. Tabi bununla da yetinmeyip yakın olmaya çalışıyordum. Başarılı da oldum. Arkadaşlığımız çok yakın olmaya başlamıştı. Sınav geldi geçti, herkesin sınavı kötü geçmişti. Bir birimize moral felan veriyorduk. Sınav açıklandı, benimki beklediğimden çok iyi gelmişti. O da istediğini yapmamamıştı ama idare de ederdi. Biraz kararsızdı. Arkadaş olarak çok iyiydik ama ben iyiden iyiye aşık oldum gidiyordum.

Sonra ona olan ilgimi farketti, aşık olduğumu anladı. İlk beni zarfladı, bende herşeyi pat diye smsle söyledim. O an çok kızdı. Siz erkekler hep böyle yapıyorsunuz, hiç mi arkadaş olarak göremeyeceğiz diye baya bir kalaylamıştı. Bende o an bunlar insani duygular böyle bir tepki vermene gerek yok dedim. Sonra üstünkörü özür dileyip konuyu kapattık. Biraz soğukluktan sonra arkadaş muhabbetimiz eskiye döndü.

Bu arada kendisi İstanbul dışında oturduğu için pek görüşemedik. Ramazan'da bir kere iftar yemeği organize etmiştim o da sırf onu görebilmek içindi.

Birlikte kahvaltı yapmaya karar verdik. Arada 2-3 hafta vardı. Muhabbetimiz tekrar koyulaşmaya başlamıştı. Bende birşeyler olduğunu sezmeye başlamıştım. Sanki hoşlanıyor gibiydi. Kahvaltı günü geldi, kahvaltımızı yaptık. Sonra sohbet malum konuya geldi. İlk o açtı, önceki yaptığından dolayı özür diledi. Sonra da gerçekten iyi birisin ama ben kimseyi istemiyorum dedi. Bunun üstüne duygularımı anlatmaya başladım. Sonra kalktık onu bıraktım. Akşam mesajlaştığımızda "hayallerimi seninle gerçekleştirmek istiyorum" dediğimde "inşAllah" yanıtını verince bende mücadele etmem gerektiğini anladım.

----- SON KISIM -----

Arkadaşlık çok iyi gidiyor, benim ona olan aşkım iyice katlanmaya başladı. Bu arada ben tercih yaptım, istediğim yer geldi. O da sınava tekrar hazırlanmaya karar verdi. Ona moralen destek olmayaa çalışıyordum. Bu ay başında bir fotograf üzerine neler hissetiğimi anlatan bir mesaj attım. Onun üzerine teşekkür etti, bende onunla konuştuğumda fotografını gördüğümde neler hissettiğimi anlattım. Bunun üzerine o da adımlar atmaya başladı. Bir şeyler hissetiğini ima edip zamandan bahsetti. Bu aşamada muhabbetimi farklı bir ivme kazanmıştı. Sevgili olmaya çok yakındık.

(devamı güncelleme de)
Güncellemeler:
Ben üniversite kaydımı yaptırdıktan sonra o da iyice karşılık vermeye başladı. Sadece ismi eksikti. Bu şekilde iki hafta devam ettikten sonra birden kendini uzak tutmaya başladı. Daha önceden geçen hafta pazar günü için buluşacağız diye sözleşmiştik. Buluşana kadar aradaki mesafeyi korudu. Buluştuğumuz gün ben anlatmaya başladım. Herşey çok güzelken niye uzak durduğunu sordum. Bu durumun beni nasıl yıprattığını anlattım.

---- güncelleme iki geliyor ---
O da neler hissetiğini itiraf edip neden uzak durduğunu açıklamaya çalıştı. Bende bu aramızdakinin isminin ne olduğunu koymamız gerekiyor yoksa bu şekilde muallakta kalmak beni bitiriyor dedim. Hiç beklemediğim şekilde ellerini uzattı. Şok olmuştum ama elleri elime değmişti, hep bunu hayal ettiğimi söyledim. Sonra biraz sohbet edip kalktık, gitmesi gerekiyordu. Elimi tutması için uzattığımda o da karşılık verdi el ele yürüyerek onu gideceği yere bıraktım.

---- güncelleme üç geliyor ----
Ben bir şeyler değişecek diye düşünürken değişmediğini görmeye başladım. Halen o araya koyduğu mesafeyi devam ettiriyordu. Bir kaç kere söyledim. İlk inkar etti, canım başka şeylere sıkkın dedi. Üstüne gitmedim. İlk zamandan boğmak istemedim. Cuma günü yanına gelmek istiyorum dedim. İlk pazar günü için planlamıştım olmaz dedi, sonra bugün olsun - cumartesi derken sen en iyisi gelme dedi.

-güncelleme dört geliyor ---

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kızda napıyonuz siz allh aşkına ya anlayamadım bile :D:D:D

0|0
    0|1
  • çok uzunmuş ya okuyamadım:)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0