Kızlar sorum sizlere...

Hiç yolda yürürken tanımadığınız birisiyle tanıştınızmı? ya da o size geldimi?

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Ohhoooo. Gerçekten her yerde, her şehirde. Halbuki hani duruşum da problem yok bence. Yaklaşanlarda çok samimi yaklaşıyor. Terbiyrsizlik yapmadan. Ince ince. :)))

0|0
    0|0
  • hayır ama bir arkadaşım domates mi elmam mı öyle bişey alırken poşeti açamamış biri yardım etmiş. işte o yardım edenle evlendi ve gördüğüm en uyumlu mutlu çiftlerden biri şu an

0|0
    0|0
  • evet oldu :) istiklalde yürürken çocuk karşıdan geliyordu. benim yanımdan geçerken yönünü değiştirdi ve benimle aynı tarafa doğru yürüdü. muhabbet ettik falan filan...

0|0
    0|0
  • Olmuştur. Bazen tanimadigim kisiler bile selam verir ben error veririm boyle bir kac saniye ama yinede taniyamam :)

0|0
    0|0
  • evet tanistik ,metroya bindik konustuk konustuk ilk ben indim oda gelcekti izin vermedim :)

0|0
    0|0
  • tanıştılar ben hiç birinden memnun kalmadım o yüzden tanışmamış kabul ediyorum

0|1
    0|0
    • Hayır tanıştın bir kere kızım olmaz. ! geri dönüşü olmaz bu işin.

• tanıştım yemekhane çıkısı geldi istedi düzgün bir çoçuğa benziyordu tanıstım bende

0|0
    0|0
    • peki sonra ne oldu ?

• ben cesaret edemiyorum ama gitmeye

• benim çoğunluk arkadaş olmamda kendine güvenmesi ve tatlı olmasıydı

• tanımadıklarımla tanışmıyorum

0|0
    0|2
  • evet tanıştık bir kahve içtik ayrıldık

0|0
    0|0
  • Evet geçen sene sınavdan çıkmıştım.Karizma biri saçma sapan havadan sudan muhabbetlerle yanımda yürümeye başlamıştı.Evime kadar her şeyimi sordu hatta :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• saçımı elleme bahanesiyle tanışıyordum asdd :D

1|0
    0|0
  • bunlar hep amerikanın oyunu arkasında ısrail war

1|0
    0|2
  • bana hiç gelen olmadı allah allah :d

0|0
    0|0