Kapat

Amcamın oğlundan çok hoşlanıyorum

Cok tatli sevimli bisiy cok yakiniz ama bunu ona soyleyemem suzce bapmaliyim soylemeli miyim

0|0
1214

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Amcanın oğlu kuzenin oluyor kardeşim. Eşcinsellik okey fakat ensest ilişki hoş değil. Bence en kısa zamanda ilgini başka tarafa yönlendirmeye bak.

1|0
    0|0
  • hahhaha ne guldum be :D adam yazmiski amcamin OGLUN-dan hoslaniyorum .uyelerde yorum yapmis cocugnuz sakat olur falan asdfg nasil olcak cocuk sormasi ayip :D

1|1
    0|0
  • yapmayın böyleşeyler ama yaa kalsın için de söyleme

0|1
    0|0
    • neden

• ciddiydim ama neyse :D

• Bisey olmaz balim

• erkek erkeğe yapması seviyorsun anladık da kuzenin o senin ya. ne diyim ki allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • Akrabalık seylerine karsiyim.

1|0
    0|0
  • seviyorsan konuş gizlican

0|0
    0|0
  • Kizi mi oglumu? Ogluysa intihar et

0|0
    0|0
  • harun abi git uyu allasen .gece gece ne bu ya :S?

0|0
    0|0
  • Senin burcun ikizler mi?

0|0
    0|0
  • söyleme öp

0|0
    0|0
  • heycandan klavyeye oturmuş.

0|1
    0|0
  • Çüşşşşşşşş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• şimdi amcaoğlu olduğu için akraba olmaz öyle sonra sen erkek o amcaoğlu öyle de sıkıntı var baba amca kavgasına gider aktif pasiften sonra aile içi çatışma miraz kavgası evler ayrılır ne diyom ben ii gecler

0|0
    0|0
  • yapma kardeş bole sevgi olmaz .farklı hislerin var ona karşı ama bole bir ilgi ve sevgi olmaz .söylersen senin için iyi olmaz .aile içinde bole bir ilişki söz konusu bile olmamalı .

0|0
    0|0
  • kendi amcooolum geldi aklıma.Beraber hatunlara takılıyoduk.Bir an empati yaptımda Alt+F4 yapasım geldi

0|0
    0|0
  • S . Kermisin sabaha mı bırakırsın böylelerini :D

0|0
    0|0
  • Hadi eşcinselsin ona bişey diyemeyiz ki ben hiç bişey diyemem ama nedir bu ensestlik?

0|0
    0|0
  • amcan senden hoşlansa söylese ne hissedersin bunu düşün kararını ver !

1|0
    0|0
  • Mamo Abi Kado Abi gardaşınız garı abi artık bunu kabul edin abii gardaşınız garı abi ! dıkşınnnn !

0|0
    0|0
  • Kızı mı oğlu mu : /

0|0
    0|0
  • Hacım uyu sen, uykunu al. Salim kafa ile düşün.

0|0
    0|0
  • Dalgasına sorulmuş bir soru...

0|0
    0|0
  • akraba şeyliliklerini önermiyor uzmanlar...

0|0
    0|0
  • Akraba evliliğinde çocuklar sakat doğabilir geyiğine de takılmamış olursunuz.Avantajın bile var

0|0
    0|0
  • vay mk

0|0
    0|0
Yükleniyor...