Çok kararsızım , zor durumdayım...

Erkek arkadaşımla 3 senedir birlikteyiz , ciddiyiz fakat onun üniversiteden dolayı bir sene uzak kaldık bu sene son senesi ..ben aslında ona çok güveniyorum ama içim içimi yiyor neden bilmiyorum.en ufak bir şeyden şüphe ediyorum sanki kasıtlı yapar gibiyim ve biliyorum ki erkekler bu durumu sevmezler . 3 gün önce böyle bir konu yüzünden ayrıldım ama ikimizinde hatası vardı o beni denemek için şaka yaptı ben de abarttım ve ayrıldım.aramız açıktı bugün düzeldi ama ben onunla bu konu hakkında konuşmaya kendi hislerimi anlatmaya karar verdim ne söylemem gerektiğini bilmiyorum çünkü çok sinirli bu ara bana patlar diye korkuyorum. ne söylemem gerek ne olur yardım edin...

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• huyuna suyuna git, şu an görülene göre hata sende

0|0
    0|0
    • evet keşke tamam deyip kapatsaydım telefonu daha iyiydi .ama çok üzerime geldi çocukça bir deneme yaptı sözde ne tepki vericem diye yapmış yine abartmışım ona yapmicam demiştim çünkü..konuşsam bende rahatlicam etrafa hiç güvenmiyorum korkuyorum ..şuan korkudan ona bir şey de soramıyorum nerdesin vs vs. konuşmamalımıyım ya da nasıl bir konuşma yapmalıyım? şimdiden teşekkür :)

• hadi bakalım hayırlısı, araba manyaklığından kızlarla ilgili birşey yapamadım. Ne bir biglim var bişeyim var. kız adım atsa anlamam yani o derece.

• Durum ne oldu bunca zamandan sonra acaba? :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Konuş konuş konuş. Benimle konuşmayan bişeyleri kendine saklayan kızlara gıcık olurum. normal bir ses tonuyla içinde ne varsa söyle. Kendine saklasan sen kaybedersin.

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin emin ol çatır çatır aldatıyo seni erkek adam boş durmaz sevişmeden yapamaz.

0|0
    0|0
    • nasıl bu kadar eminsin? ve bu anlattığımla aldatmada nasıl ilşki kurdun uzak olmaktan mı yola çktın?

• Lan aldatmayı nerden çıkardın dyosun sen nelerden şüphe ediyosun ? seninde şüphe ettiğin başka kızlarla ilişkisi işte nerden çıkaracam erkek senden uzakta kaç yaşında çocuk ergen gibi mastürbasyon yapmasını beklemiyosun heralde dimi.

• Rahat batmış ilişkinize. Biraz yavaşlayın geçer. Çok içli dışlı olmuşunuz.

0|0
    0|0
    • onunla konuşmazsam içten içe kötü oluyorum çünkü uzakta ve ben korkuyorum istemeden de olsa bir hata yapar diye..konuşmak istiyorum ki bende rahatliyim hem de ne düşündüğümü bilsin.konuşmamalı mıyım yani bu durumda ?

• aslında düşünceleri yok olsun diye bir iki defa konuşmayı denedim ama sinirli olduğu için anlamadı ..biraz huyuna gitsem iyi olucak yaptık bir hata katlanıcaz biraz :) teşekkürler..

• Kolay gelsin diyorum. Onun yoluna gidersen sana bişey demez ama ipleri de fazla bırakmamak gerek. Bi de fazlaca ölürcesine bağlanmamak. Bunlar benim tecrübelerim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...