Arkadaslar neden olmuyor

Arkadaslar uzun bir suredir yalnizim, hani begenmeyi anlasmayi gectim tanisabilecegim gorusebilecegim bir kiz bile yok ortada, eskiden takmazdim ama su an takmaya basladim, psikolojimi duzeltmeye calisiyorum. Ama sevgilin olmayinca yine de yalniz hissediyorsun. Nasil bu psikolojiden kurtulabilirim?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• aynen be dostum bende senin gibiydim sonra bir baktım ben gaymişim çok sevindim şimdi yediğim önümde yemediğim arkamda asdasdhsdkhkasd :D şaka maka harbi yalnızlık koyuyor be hacı bende öyleyim eskişehirdeyim kız bolluğu var ama ben yalnızım dostlarım yalnızım yalnız kız arkadaşım yok bırak sevgiliyi :((( o zaman yarın yokmuş gibi yani yarın ölücekmişiz gibi davranıcaz önüne gelen kızla tanışma bahanesi uyduracaz birşeyler birşeyler utanmak yok yola devam..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Götünü de yırtsan olmayınca olmuyor abi. Yalan söyleyebilirsan ki önce kendine sevgili yapmak çok kolay. Yalan provası yap " seni seviyorum" diye sonrası gelir manita yaparsın.

0|0
    0|0
    • Ya sorma adamim nerede bende o karakter, zamane kizlari utansin, kaybedenler onlar olsun, hayatima bakacagim, cikarsa karsima cikar.

• Bu kayafla biraz zor :) Dediğim gibi yalan söylemeyi öğrenmezsen manita yapamazsın. Kızlar yalancı erkekleri sevmezler ama yalan söylemeyen erkeklerden nefret ederler. Dene gör doğrular hoşlarına gitmiyor kızların.

Yükleniyor...