Buyrun arkadaslar soru su

Bir erkek her ne sebepten olursa olsun durduk yere bir kiza yakinlik gosteriyorsa kizda hoslandigini dusunur, peki kiz anladigini belli ettiginde erkek neden geri adim atar?

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• kurlaşmayı seviyor

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Geri adımı ben şahsen hoşuma gitmeyen bir huyunu yakaladığımda atıyorum. Çok olmuştur yakınlık gösterip karşılık bulduğum. Davulun sesi olayı yani yakınlaştıkça hoşuna gitmeyen şeyler görebiliyosun. Aslında bu kız için iyi birşey. Sizi sevmeyen birinin sizden uzak durması kötü bişey değildir.

0|0
    0|0
  • Peki kız anladığını mesela nasıl belli eder, sana bu konuda ihtiyacım var bayan arkadaşım. Hemde çok acil. Beni eklermisin, eğer ki bunu çözersen; ilk ilişkimi yaşatmış olacaksın hiçbişey bilmiyorum ben ya :S

0|0
    0|0
    • Dostum benim aklim bana zarar yani yanlis yonlendiririm

• Ama sonuçta bir bayansın. Bir bayan olarak desteğin lazım bana en acilinden. Lütfen.

• Çünkü erkek sadece egosunu tatmin etmek için onunla beraberdi.

0|0
    0|0
  • Reddedilmek korkusu her zaman erkeklerin bilincaltindadir.

0|0
    0|0
  • çocuk öyle bir zarf atmış senn atlıcanı düşünememiş

0|0
    0|0
    • cocukla ayni siniftaydik hic muhabbetimiz yoktu, siniflarimiz ayrildi ben sinifimda tek basima ders calisyordum geldi yanima nasilsin napiyosn muhabbet etti, birkackere daha konusmaya calisti ben basta birsey hissetmedigimden orali olmadim, birazda utangacim zaten sonra arkadasim anladigimizi farkettirdi sonrada cocuk ilgiyi kesti, acaba yanlis anlasilma oldugu icinmi cekti kendini yoksa benden bisi olmadigini dusunup dalga gectigimimi sandi cozemiyorum

• Sirama degil sinifima geldi sinifta yalniz ben varim cok soguk biriyim birde, ondan sonrada biryerde karsilastik bana selam vercekti ben utandim kafami cevirdim arkadasimda ayip olmasin diye kinustu cocukla, cocuk kizla konustu ama hep bsna bakiyordu arkadasim bile sasirdi asik bu sana dedi direk

• o zaman beklemede kal, harekete geçmesini bekle,

• o kadarı yetmiştir belkide

0|0
    0|0
  • Karşılık bulamadığı içindir başka neden olsun !...

0|0
    0|0
    • cocukla ayni siniftaydik hic muhabbetimiz yoktu, siniflarimiz ayrildi ben sinifimda tek basima ders calisyordum geldi yanima nasilsin napiyosn muhabbet etti, birkackere daha konusmaya calisti ben basta birsey hissetmedigimden orali olmadim, birazda utangacim zaten sonra arkadasim anladigimizi farkettirdi sonrada cocuk ilgiyi kesti, acaba yanlis anlasilma oldugu icinmi cekti kendini yoksa benden bisi olmadigini dusunup dalga gectigimimi sandi cozemiyorum

• yanlış anlaşılma olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum onu cozmeye calisiyorum bnde, cocukla ayni siniftaydik hic muhabbetimiz yoktu, siniflarimiz ayrildi ben sinifimda tek basima ders calisyordum geldi yanima nasilsin napiyosn muhabbet etti, birkackere daha konusmaya calisti ben basta birsey hissetmedigimden orali olmadim, birazda utangacim zaten sonra arkadasim anladigimizi farkettirdi sonrada cocuk ilgiyi kesti, acaba yanlis anlasilma oldugu icinmi cekti kendini yoksa benden bisi olmadigini dusunup dalga gectigimimi sandi cozemiyorum

• Korkar. Korkar. Korkar.

0|0
    0|0
  • utanır garibim napsın

0|0
    0|1
  • utanır çekinir oda olmayabilir ne bilek amk sayenizde ne yapıcamızı bile anlamıyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• buuuu davranış hem hoş değil,hem sağlıklı ruh yapısına uygun değil=)kız dua etmeli bu durumda adımlarını geri atıp,hayatının içine etmeden uzaklaştıgına=)

0|0
    0|0
  • bazı insanlar sadece flört etmeyi sever... flört onlar için araç değil amaçtır... 2. level ın yaklaştığını sezdiklerinde uzaklaşırlar...

0|0
    0|0
  • çocuk yemlemiş sende atlamışsın. belki de bakalım hep böle atlıyo mu die denedi seni

0|0
    0|0
  • kızın kendisini yanlış anladığını düşünmüş olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...