CİLT BAKIM SIRLARI

Neutrogena

Sinirlense bile sevgilisine, sinirini kontrol edebilecek, kötü şeyler söylemeyecek kişiler var mı?

Şu ana kadar karşıma çıkan, ilişkilerim, flörtlerimde karşı tarafla bu durumu yaşadım. Ufak tefek ya da büyük, mesela yapıp sinirlendi, yeri geldi hakaret edebildi o sinirle. Yeri geldi telefonu yüzüme kapattı. izin vermedi ki açıklayayım, daha sonra pişman da oldu çünkü hatalıydı. Sinirle öfkeyle yapılan yhareketler, sağlıklı olamıyor. Olayı tam anlamadan.

Benim kadar olmasa da hoşgörülü, anlayışlı, her şeyi dinlemeden öğrenmeden tepkisini koymayacak, tepkisini koysa da eğer gerçketen değer veriyorsa o kişiye, kötü söz hakaret vs etmeyecek kişiler var mı burda? Yoksa hepiniz mi sinirlenince maske takan Stanley gibi bambaşka (olumsuz anlamda) biri mi oluyorsunuz? Çnükü kaç gündür okuyorum, sorular çok var sinirlenmek ve kontrol edememekle ilgili. Bu kadar mı zor gerçekten...
  • Sinirlensem gözüm görmez hiçbir şeyi, annem babam sevgilimi bile kırarım.
    A seç
  • Sinirlensem gözüm görmez hiçbir şeyi ama kırıcı şeyler söylemem.
    B seç
  • Sinirlensem bile belli etmem, sakince sinirimi çıkarırım.
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Ya olay cok kucukken konusup halletmeye calisirim ya da olay buyumusse ve ben bunu duymussam sakinlesmeden konuyu acmam. Duydugum her seye inanmam ve iki tarafida dinlemeden karar vermem fakat benim yaptigim gibi saygi ile beni dinlemiyorsa ve dusuncelerimin ne oldugunu önemsemiyorsa hic tartisamaya bile gerek görmem oradan giderim.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• B dedim. sinirlendiğimde ben adamına göre yansıtırım. çok iyi tanımadıgım biriyse ya da çok muhabbetim olmayan biriyse sinirimi asla yansıtmam ama hani derler ya insan en çok sevdiği kişileri en çok kırar o misal çok yakın olduklarıma sinirimi yansıtırım ama asla hakaret etmem. geçenlerde sevgilimle kavga ettik. ikimiz de çok sinirlendik. belki ikimiz de birbirimizi iğneleyerek konuştuk ama asla hakaret vb kelimeler kullanmadık, kullanmayız.

0|1
    0|0
  • Ben sinirlendiğimde başlarda bastırırım ve rahatsızlığımı dile getiririm, konuşmalarım işe yarıyorsa amenna yaramıyorsa bir patlarım var ya bildiğin canavar gibi bir şey oluyorum sonra 3 dakikaya geçiyor, kulaklarını falan takarsan yırtabilirsin sonra ayrılırım falan.

0|0
    0|1
  • Ben sinirlenince "arslan mal misin yea" veya "arslan degage" derdim. Daha fazlasi olmadi olmazda.:(

0|1
    0|0
  • Ben kontrol edemem asla ama çook nadir sinirlenirim..çok fena patlarım ama

0|0
    0|1

0|1
    0|0

• B diyorum ve sana katılıyorum gerçekten.

0|1
    0|0
  • sinirliyken tartışmam.susarum sonra konuşalım derım.zaten bı ınsan tartışmada gerçek yüzünü bellı eder.

0|1
    0|0
    • Tartışmam diyorsun nasıl belli edecek o zaman ve sen nasıl belli edeceksin:)

Katılıyorum, sinirliykenki halini görmeden hiçbir insanı tanıdım diyemiyorum, dememeliyim. Çok kırıldım, çok hayal kırıklığına uğradım. Melek gibi derken, sinirlenince bir şeytana dönüşüyor. Aşk belki de budur, her şeyiyle kabul etmek ama beceremedim..

• tartışınca soğuyorum ben ya.neden bılmıyorum ama uzaklasıyorum mesela.yanına gıdesim gelmıyo falan.buyuzden belkıde

Erkekler Ne Diyor 4

0|0
    0|0
  • söylerim valla hiç çekinmem :D

0|1
    0|0
  • kesin C diyorum...

0|1
    0|0
  • Kırıcı şeyler söylemem ama çok sinirlenmişsem sinirimi kapıdan koltuktan masadan falan çıkardığım oluyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...