Hiç aldatılıp, affettiğiniz oldu mu?

Hiç aldatılıp affettiğiniz oldu mu ? İkinci bir şans verir misiniz ?

0|0
107

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadasim onunla gece hotelde sabahliyabilecek bir bayan arkadas edinmis, ben de bunu duydum ve hic bir aciklama yapmadan ayrildim. Neden diye sordu, sebebini zaten biliyorsun dedim. Yani ben buna ikinci bir sans vermek olarak bakmiyorum, bir kere sans verdigimde bu sansin ucu, dördu besi de gelicekdir diye bakiyorum. Onun ile oyalanacagima daha durustunu bulmak icin zaman harcarim, daha karli olurum:))

1|1
    0|0
    • + ladım. senin gibi düşünse her kız o erkekler yüz bulamaz bir daha aldatmaya.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• ben affettim. beni eski sevgilisiyle aldatmıştı. pişman olduğunu, baştan çıkardığını söyledi. bende affetmek zorunda hissettim kendimi. sonra yine aldattı o kızla. en sonunda da ayrıldık

0|1
    0|0
  • Nasıl affedilir ki.. Dil affettim der kalp hep bunu hatırlar ve insanın moralini bozar durur. Lazım değil. Aldatmayı göze alıyorsa kaybetmeyide göze alır.

0|0
    0|0
  • aldatıyosa zaten herşeyı gözden çıkarmış demektır.yol verırım işim olmaz

0|0
    0|0
  • olmadı olursada ayrılırım

1|0
    0|0
    • Ben de seni + ladim:)). Aslinda bir cok bayan arkadasimiz böyle dusunuyor ama is ciddiye binince ayrilmak zor geliyor. Tabi her kes cok cesur olucak, kendine guveni tam olucak diye bir kaide yok ama umarim kendine guvenen kadinlarimiz cogalir:))!

• Aldatılmadım; affetmezdim.

0|0
    0|0
  • olmadı çok şükür

0|0
    0|0
  • Olmadı.

Vermem.

0|0
    0|0
  • vermem arkadaş

0|0
    0|0
  • Cix.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• öylesinin kafasını anca aklında onu sadece sex için kullananlar affedebilir başka birşey değil ama o bile iğrenç yani neyin kafası affedilir mi ya :S çok kötü bir his

0|0
    0|0
  • olmadı.olmaz da.aldatılırsam ağzını yüzünü dağıtırım galiba çünkü hiç tahammül etmeyeceğim şey.istemiyorsan ayrılırsın aldatma nedir

0|0
    0|0
  • bi kere bittiyse bitmiştir hacı 2. şansa gerek yok

0|0
    0|0
  • ben mide sahibi adamım, asla affetmem.

0|0
    0|0
  • Daha yüzüne bile bakmam bırak şans vermeyi

0|0
    0|0
  • Bu konuda tolerans gösteremem.

0|0
    0|0
  • aldattım birde utanmadan ben terk ettim üstüne seni sevmiyorum defol hayatımdan dedim onun dediği tek şey 'iyi sen bilirsin' ilk iki hafta umrumda bile değildi

şimdi nasıl affeder diye düşünüyorum ne yapsam olmuyo haklıda.

of naptım ben ya diyorum hep onu düşündükte.

gelelim cevaba :

hayır affedilmedim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...