Kendimi ona karşı küçük düşürmek istemiyorum bir an once unutmalıyım ama nasıl?

Aldatıldıgımı hissettım daha doğrusu emindim ama inkar etti hep. Bir sure bekledim belki benim kuruntularımdır boşa huzursuzluk çıkarmayayım dedim sabrettim ama olacak gibi değildi. 5 senemi verdiğim insan bana çok uzaktı dayanamadım ayrıldım dün sebebini falanda soyledım sacmalıyosun falan deyip geçiştirdi. Bir kaç saat sonra pişman olup mesaj attım barışmak için cevap vermedi. Bende uzun bir mesaj yazıp döktüm içimdekileri ve telefonu kapattım 2 hafta açmamayı düşünüyorum. Unutmam lazım telefon acık kalırsa bir umut mesaj beklerim gozum kulagım telefonda olur basımda binbir turlu dert var birde bununla ugrasamam. 2 hafta içinde unutulur giderim belki bilmiyorum ama 2 hafta dayanmam lazım ama daha bir gün oldu engel olamıyorum kendime açasım geliyor telefonu napıcam ben :/

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrıldıktan sonra mesaj atman yanlış olmuş.Demekki tam net karar verememişsin.Bence net bir karar ver.Eğer kararın ayrılmak ise unutman için telefonunu kapatmanın bir faydası olmaz.Yarın birgün karşına çıkarsa napıcaksın.Tekrar mı hatırlıcaksın?Telefonunu açıp mesaj yazmamayı denemelisin.

0|0
    0|0
    • Denedim telefon acık olunca mesaj bekliyorum atmayınca üzülüyorum ben atıyorum yuzsuz gibi. Açmamam lazım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• telefonun kapalı olması yahut kullanmıyor olman değildir esas olan, beynin ve mantığındır... burada şöyle yap böyle yap demek seni inandırmaz her ne yazarsak yazalım sen bildiğiini yapacaksın, fakat bildiğini yaparken mantıklı hareket etmen en doğrusu. sakın mantığını göz ardı etme yoksa yenilirsin ve ileride hiç hoş olmaz. bir müddet dinlen, düşün sonrasında mantıklı bir karar alırsın... bol şans. saygılar

0|0
    0|0
  • 2 hafta sonrada açınca acaba kapatmasaydım barışcakmıydık mesaj atıcakmıydı diye kafanı yiceksin. çok kötü bir kaç ay seni bekliyor. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Nerden emindin? Ya hiç öyle bişey yapmadıysa? Ya senin kuruntuların yüzünden ilişkini bitirdiysen?

0|0
    0|0
    • İlişkiyi hep ben ayakta tutuyodum onun bisey yaptığı yoktu. Kuruntularımdan arınmam içinde hiç birsey yapmadı dediği tek şey saçmalıyorsun oldu

• Söylüyordu ama eskisi kadar aramıyordu mesajlarıma cevap vermiyordu haftada bir anca konuşuyorduk bahaneside komutanlar yanımda sivilde değilim rahat olamıyorum. Bu arada askerde o şuan. Asker adam ilgilenemez falan deme Ankara da yapıyor askerliği yeri falan rahat yani. Eskiden sesimi duymadan uyumazdı son günlerde oda yok.

• Bu durumda söylediği doğru olabilir. Herkesin ortasında konuşmayı sevmiyordur belki de. Eğer gerçekten seviyorsan askerden dönmesini bekleyebilrisin.

• o seni unuturmu peki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öncelikle durumunuza özüldüğümü söylemek isterim. Şunuda eklemeliyim ki; zaten geri gelmesini istemediğinizi ve unutmak için telefonu kapattığınızı yazmışsınız. Zaten geri gelmesini istemiyorsanız, merak etmeyin uzun sürmez,unutmanız yani, bu yüzden telefonu kapatmanız gereksiz ve boş bir çaba, peki neden 2 hafta? 5 yıl dediğiniz beş gün 5 ay gibi bir süre değildir ki; her ne kadar geri gelmesini beklemesenizde alışkanlık vardır. Onun ile zamanınızı geçirmeye alıştığınız için unutmak zor olabilir. O yüzden kendinize bir meşgale bulun.Bir şeyler yapın. Telefonu kapatmakla herşeyi bitti zannederseniz yanılırsınız.Sizin onu öncelikle beyninizde kapatmanız lazım ki; telefon açıldığında bir daha kapatmak gereği duymayın.

0|0
    0|0
    • Ayrılığın ilk günlerini telefona bakıp beni sevmeyen birinden mesaj bekleyerk geçirmek istemiyorum kendimi toparlamam lazım

• Sizi sevmediğini biliyorsunuz madem buraya yazmakla onu aslında daha çok hatırlıyorsunuz . Farkına varmadan onun hakkında konuşuyor ve rahatlıyorsunuz.Onu düşünmeye çalıştığınızda aklınıza birşey gelmediğini ve kuş gibi rahatladığınızı hissettiğiniz anda onu unutmuşsunuz demektir.

• bence telefonunu aç çünkü gerçekten bir umut olabilir belki kapalı tutarak bunu engellersin iki haftada çok şey değişir sonra hiç gelmez bence aç telefonu :/

0|0
    0|0
    • Gelmesini istemiyorum ki canım acı veriyor varlığı bana tek isteğim unutmak

• Bence kadin her zaman icgudulerine guvenmeli, böyle hissediyorsan bunu hissettirdigi icin hissetmissindir. Yine de 100% emin olamazsin o inkar ettigi surece ama dogruda olasa hep inkar edecektir. Bence sen o simkartini kir ve at ki icin rahat etsin, zaten sana ulasmak isteyen 5 yil boyunca evinin adresini, mailini vs vs ögrenmistir, yani isterse sana ulasir merak etme. Böyle buyuk bir karar verdigin icin kendin ile gurur duymalisin, ömur boyu aldatilmislik dusuncesi ile yasamaktansa iki ay ask acisi ile yasaman daha hayilrli bence. Sabirlar diliyorum sana.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Kararlıyım acmıycam ama aniden bisey oluyo içimde Bi açma isteği tuhaf Bi duygu anlatamıyorum engel olamıyorum kendime ama basarıcam bu sefer yenilmiycem ona. Beni çantada keklik gibi her istediğinde avucunda olarak görmesine izin vermiycem. Hattı kırardım fakat, onun isteği ile daha bir kaç ay önce kırdım bir hat. Sürekli değiştiremem bu 2 haftayı atlatmam lazım benim.

• Evvvvvvet canım benim. Üzülme, özleme sırası onda. Gerçi üzüleceğini sanmıyorum ama neyse bir daha bulamaz benim gibisini ona yansın.

• Bencede aynen böyle, senin gibisini bulamaz, dogru duzgun duygularini paylasmiyan adamdan ne hayir cikarr ki? Yillarca sen iliskiyi ayakta tuttun o ne yapti sana harcayacagi enerjiyi baskalarina harcadi ve ya sana göstermesi gereken ilgiyi baskasina gösterdi. Tasima su ile degirmen dönmez, senin tek tarafli caban ile bu iliski zaten bir ömur surmezdi, eminim senin bu fedakarligini bilecek görecek biri cikacak karsina. Seni senden bile cok sevicek biri olucak ve her sey daha guzel olucak.

Yükleniyor...