Arkadaşlar bana fikir verin (biraz uzun özür)

arkadaşlar fikirlerinize çok ihtiyacım var ama nolursunuz aman eskiyi boşver yazıp bırakmayın rica ediyorum.. ciddi düşündüğüm beraberliğim vardı herşey yolundaydı güzeldi. sonradan hani derler yaa geldiğimi üst üste geliyor diye..sevgilimle tartışmıştık ve bana bu kez seni zor affedecem aşkım o kadar kolay olmuycak greceksin dedi.. diğer gün günaydın mesajı falan bikaç mesajlaştık öylelikle soğuk kısa cevaplar vermişti. daha sonra biraz işim var tamam mı dedi o gün hiç mesaj atmadı aradım açmadı falan günün sonunda ailevi sorun yaşandığını falan dedi biraz da öylelikle mesajlaştık.diğer günler de de tek tük soğuk yazıyordu. ben sonuçda hani sevgilisiyim diye durum nedir merak ediyorum değişiklik var mıfalan diye mesaj atardım.. sevgilim sonradan mesaj atmayı kesti iki gün mesaj atmadı ve ben çıldırdım ozaman aramalarımı açmadığından mesajla laflar ettim hatta ayrıldınmı da böyle yapıon noluyor bir konuşsana falan da dedim hiç cevap vermedi. sonraki gün hastaneye gitmiş gece sabah onu konuştuk biraz öylelikle mesajlaşıyoruz tamam diye sevinirken ben haber aldım diye 2 saat sonrasında faceden beni sildi abim bakıyor falan diye (inanmadım tabi buna) kızdım falan sonradan ayrılıyorum üstüme çok düşüyorsun ilginden sıkıldım falan dedi ogun akşam engelledi beni. mesaj atıyorum bazen dayanamadığımda attığım mesaja uygun netten yorum yapıyor twitine yazı yazıyor falan bugun twitte takip ettiğimi anlayınca da sevgilimi cok seviorum ben yazdı..

ortak arkadaşımız daha doğrusu onun arkadaşı ama konuşuyordukda hep o kişiyle beni facede ekledi.. şimdi kafam çok karışık twitten mesajlarıma uyumlu cevaplar veriyor, sevgilimi seviorum dio, telden mesajlarıma cevap vermiyor :(( ne yapıyor bu

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• o seni ekleyen arkinden takip ediyor seni bırak uğraşma sende kıskANDIR o zaman yazan o olucak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• üşenmedim okudum:) seni seviyor biraz zamana ihtiyacı var gibi senin de onun da

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim okuduğunuz için. ama hayatında biri var sanırım. yaa gelsinde o beklerim ben ya :(

• inşallah çok teşekkürler

• rica ederim:)

• Gercekten cok uzun yazmissin

0|0
    0|0
    • kısaltmaya çalıştım ama o zaman da anlamsız oldu ondan.. özür

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum twit face hikaye. Ara doğru düzgün karşına al ve içindekileri söyle. Samimi bir şekilde. Özür dileycksn dile soru sorcaksan sor. Nolcak bizim halimiz de. Olay budur. Sonrasında konumunu ona göre belirlersin. Umarım ayrılık olmaz.

0|0
    0|0
  • ailesi engel olabilir kardeşim seviyort ama abisi engel veya zaman gerektiyiror sabır acıdır meyvesı tatlıdır. sef

0|0
    0|0
Yükleniyor...